Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újra jóban a...

Hogyan lehetnék újra jóban a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tehetnék. Volt egy barátnőm, akivel kiskorom óta nagyon jóban voltunk. Mindent együtt csináltunk, mindent megbeszéltünk egymással. Aztán ő 5. osztályban elkezdett pasizni, már 16 barátja volt, pedig még csak 13 éves. Azóta nagyon megváltozott, nagyképű lett, rossz társaságba keveredett, iszik, cigizik, drogosokkal is barátkozik. Már 4.ben push-up melltartót hordott, pedig szerintem egy ennyi idős lánynak alapból nincs mire felvennie. Ezzel is nagyon dicsekedett nekem, hogy neki már mennyi barátja volt, és melltartót hord, valamint hogy én miért nem iszom, meg cigizek... Aztán gimnáziumba kerültem, sokan megutálták, egyre nagyobb lett az arca, minden fiúra rámászik, az anyukája előtt pedig mindent tagad, és engem elhord előtte mindennek. Na igen, meg az is kiderült, hogy engem végig mindenkinek kibeszélt. Nagyon rosszul esik amit csinál. Folyamatosan keveri a sz@rt, aztán pedig letagadja. Már többször bocsánatot kért, de persze semmi sem változott. Mit tegyek?
2012. jún. 28. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:
14/L. Ő pedig 13, fél évvel fiatalabb, mint én!!
2012. jún. 28. 22:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen fogd fel, hogy az ilyen ember nem barát, aki ezt megteszi veled. Lehet, hogy valamikor az volt, de már nem az. Neki te már nem kellesz, el van a lezüllött barátaival. Örülj neki, hogy te nem lettél ilyen, hagyd őt a fenébe, és lépj tovább.
2012. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nagyon zavar, hogy kibeszél mindenkinek, meg lek*rváz a hátam mögött, ha meg megkérdezem tőle mi volt, letagadja ez egészet... Az összes barátomnak beszél rólam és mindenkit ellenem akar fordítani. Megőrít :/
2012. jún. 28. 22:21
 4/6 anonim válasza:
ha ilyen rossz a véleményed róla akkor miért akarsz még mindig barátkozni Vele?:)
2012. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy zavar, de ha közeledsz hozzá, akkor akaratlanul is csak "témát adsz neki", így jobban és jobban ki tud beszélni. Lehet fog majd egyszer koppanni szépen, na akkor majd menne vissza hozzád könyörögni... és akkor nem szabad engedni, mert újra megteszi, amint lesz neki más helyetted... Bocsi, hogy ezt így írom, nem elkeseríteni akarlak, vagy ilyesmi, csak tudom miről beszélsz... :S
2012. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert hiányzik az a régi legjobb barátságunk. Nem úgy mondanám, hogy rossz véleménnyel vagyok róla, csak nem szeretném ha tönkretenné magát. Jó lenne, ha minden olyan lenne, mint régen:(
2012. jún. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!