Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lógjunk meg a barátnőmm...

Hogyan lógjunk meg a barátnőmmel úgy, hogy ne bukjunk le?

Figyelt kérdés
(ELŐRE LESZÖGEZEM HOGY NÉGYE;ÖTÖS TANULÓK VAGYUNK!) nos,7.esek vagyunk és egyszer már lógtunk,de mivel én sokat hiányzok kicsit nehéz lenne,ráadásul úgy hogy együtt nem megyünk iskolába de másnap egyből... anyáék nem engednék meg nekünk,szóval szülőkkel nem tudunk beszélni.nem tudnátok segíteni,hogy hogyan oldjuk meg a holnapi napot? lehetőleg ne bukjunk le.. 13/L

2012. ápr. 16. 15:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
aki lóg vállalja a következményeket,inkább tanulnátok van mit pl biológia,történelem,magyar, elég hasznos,jól elveszíted a szüleid bizalmát és még 18 évesen sem fognak elengedni sehova majd meglátod...
2012. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz lógni?
2012. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
lesz holnap történelmünk,és nem igazán szeretnénk felelni.eléggé nehéz az anyag..
2012. ápr. 16. 15:55
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg még a nap elején az első órákon rosszul lesztek, hányinger , és kikéresztek az óráról és krétával egy kicsit bekenitek az arcotokat mintha sápadtak volnátok, persze vigyetek a fürdőbe még előtte krétát.

Vagy mondjátok hogy fáj a hasatok és kérezzetek el a ószitól és menyetek majd el a házi orvoshoz igazolásért hasmenésre , így nem is lesztek igazolatlan hiányzok , és az orvosnő úgyse tudja megállapítani ,hogy van e valójában hasmenésetek..

Sok szerencsét !

2012. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Tudod sokan nem szeretnek iskolába menni, és a felnőttek sem szeretnek dolgozni, de MUSZÁJ! Vagy Neked megígérte valaha, valaki, hogy minden úgy lesz ahogy Te akarod? Mert akkor annál reklamálj!
2012. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Bevált praktika:Este fájlalod a hasad,feltűnően sokat jársz wc-re.Mondod,hogy milyen rosszul vagy,hasmenésed is többször volt.Másnap reggel elmész wc-re.Trónolsz egy fél órát kb.Elmész a suliba,minden órán fájlalod a hasad.Kb. a 2.óráról lelépsz az ofő engedélyével.Megmondod,hogy már tegnap is fájt,de nem annyira,mint ma.Elmész a dokihoz,kérsz igazolást.Hazamész....Ennyi!;) Sok sikert!:)
2012. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
37%
pontozzatok csak le..végülis egyre butábbak a tinik,nem csodálom..lógjatok csak a következő terhes vagyok kérdés a tiétek lesz....
2012. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Attól mert ellógok az iskolából,miért lennék terhes? Hmm..Nálam ez a két dolog nem fér össze! Köszönöm a tippeket.
2012. ápr. 16. 17:06
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek még ma valamit, ugyan azt, és attól legyetek "rosszul"... hasmenést egyes orvosok hajlandóak kivsizsgáltatni, ellenben ha hánytok, annak nem marad nyoma.
2012. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy leszögezném, hogy én sem pártolom a lógást, de ha egy óráról hiányoztok, az oké... nekem is volt, 12 év alatt minimális alkalommal, de volt, hogy nem tudtam felkészülni, amúgy jeles tanuló voltam végig, de jobb egy-egy napot (évi szinten:D) lógni, mint beszerezni egy rossz jegyet...
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!