Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy sokaknak...

Csak engem zavar hogy sokaknak ilyen jòl megy?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz ember vagyok de már kezd elegem lenni abbòl hogy csòrò vagyok. Vagyis tudom hogy vannak nálam sokkal szegényebbek de nem arra gondolok ezalatt, hálás vagyok azért hogy van mit ennem ès van hol laknom. A szüleim rengeteget dolgoznak mindig güriztek és mégsem tudok venni egy bikinit se magamnak. Csomò osztálytársam meg medencés házban lakik tòval meg kerttel meg két kocsijuk is van...most is voltam egyik barátnőmmel a plázában és költött kb 20000 ftot majd nevetve közölte hogy már talán le kéne állnia...annyira fájt mikor a szemem láttára vett egy pòlòt ami nekem is tetszett és még dràga se volt és kérdezte h én miért nem veszem meg. Nem akartam felvilágosítani h kell a pénz bérletre...mindig jòl tanultam ösztöndíjat is kaptam de persze az se sok ők meg tojnak mindenre mégis mindenük megvan... Nem értem ez nem fer..

2012. jún. 29. 00:38
 1/7 anonim válasza:
100%

Ezen mit kell érteni?


Gyakorlatilag azt mondod, szegényebb vagy az átlagnál. Egyszerűen nem bírod elfogadni. Tanulj sokat és jól, ha zavar, akkor biztosan te is sokat fogsz keresni és talán még jobban is fogsz élni, mint azok, akik most sokkal gazdagabbak nálad!

2012. jún. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wml90 válasza:
53%
én is pont így vagyok ezzel. idegesít, h mások milyen roh@dt jól élnek! minden a s3ggük alá van téve. azok nyáron buliznak mint állat, a hét minden napján s3ggrészegre isszák magukat, míg nekem dolgoznom kellett.. és a legrosszabb az egészbe, h az én szüleim reggeltől estig keményen dolgoztak, míg az ő szüleit soha nem láttam dolgozni. mindig otthon meresztették a p.csájukat v mentek horgászni... pff.. feháborító. amúgy ilyen az élet. jah. eszembe jutott 1 közmondás: aki szegény, az szegényen is fog meghalni. ezt ne vedd magadra. ösztöndíjas vagy, ez azt jelenti, h okos fejed van, és még sokra viheted. de ehhez az kell, h jó szakmát válassz, mert különben úgy jársz mint én.. az okos fejem most munkanélküli semmirekelővé tett, mert rossz suliba mentem, és hiába voltam okos, amikor a sulival semmit nem érek el. bár.. ha körbe nézek, akkor is azt látom h ilyen meg olyan diplomával rendelkezők se találnak munkát. szóval.azt ajánlom, h külföldre menj! és hidd el, ott gazdag leszel ;)
2012. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg én is rosszul fogok járni, mert ami érdekel, amit tanulok, azzal nem lehet normálisan elhelyezkedni...mindegy, de tényleg úgy érzem, hogy ebből nincs kiút, mert aki szegény az is marad.
2012. jún. 29. 12:17
 4/7 lars30 válasza:
70%
Külföld, sok meló, 5 év és gazdagnak számítasz itthon...
2012. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

érdekes nekünk havi 12 milla jön össze, és abból kb. a háromnegyedét szegényeknek adjuk. ne az alapján ítélj meg egy embert, hogy mennyi pénze van!!!


14f

2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ez alapján ítélek. szerintem félreértettél
2012. júl. 11. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

(előző vagyok)


az utolsó előtti sorban: "mindenük megvan" senkinek sincs meg mindene, mindenkinek hiányzik egyvalami az életéből (vagy többvalami)



tégeg ne zavarjon, hogy "csomó osztálytársam meg medencés házban lakik tóval meg kerttel meg két kocsijuk is van.."


az ő szülei megdolgoztak érte....


különbenis miért gazdag akinek van egy jó háza??


nézd meg én milyen jól élek, de pl. már csak egy nagyszülőm él...

minden vagyonomat elcserélném azért, hogy ők legyenek


ne add fel, tanulj sokat, az én szüleimnek néhanapján nem volt enni, és most meg szereztek egy jó állást.

2012. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!