Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önéletrajzot kell írnom, de...

Önéletrajzot kell írnom, de még nincs diplomám?

Figyelt kérdés
Önéletrajzot kellene írnom, ahol domborítom pár képességemet (pl jó vagyok matekból, nyelvekből), de nem tudom hogyan tegyem. Még nincs diplomám, de valószínűleg jobb vagyok matekból, mint a legtöbb ember a cégnél, mert műszaki területen tanulok. De ezt nem tudom hogy írjam bele, főleg, mert címpontokban van az információ, ráadásul nincs róla papírom. Vagy pl office eszközöknél, infóból érettségiztem, azt beleírhatom, nem? Az jó MS Office tudást feltételez. De ha igen, akkor hogy írjam bele? Mármint mi legyen a pont? Hova írjam, milyen kategóriába? Segítsetek kérlek!! :)
2012. jún. 29. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyéb, fel nem sorolt képességek, kompetenciák közé. Ha nincs ilyen pont vagy kérdés, akkor csinálj!
2012. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen az önéletrajzom felépítése:


SZEMÉLYES ADATOK

Név:

Születési hely, dátum:

Cím:

Telefon:

E-mail:


TANULMÁNYOK

Dátum:

Oktatási Intézmény:

Végzettség:

(itt értelem szerűen a legutolsóval kezded, és így mész időben visszafelé. Mindenféle végzettséget írj le.)


SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK

Nyelvismeret:

Számítógépes tudás:

Társas készségek:

Szabadidős tevékenységek:

Egyéb kompetenciák:


Tapasztalatom még nincs, de ha neked van, akkor azt is írd bele.

2012. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!