Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki tudja mi lett a Miskolci...

Ivett a nevem kérdése:

Ki tudja mi lett a Miskolci centrum és villanyrendőr között található 100-forintos féleségű üzlet?

Figyelt kérdés
nem fejteném ki jobban. egyik nap megyek másik nap meg csak mentem volna de már .....kipakolták. :-(

2012. jún. 29. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

melyikre gondolsz?


Hirtelen csak a nem túl rég nyitott jut eszembe ami kb fél úton van,mellette kinai boltok.

2012. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik ? Amelyik valami kapualjban volt a Centrum előtt ? Asszem melette fodrászat van.
2012. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen igen vagy nem. azt tudom, hogy kék volt az üzlet kívülről. és talán offotért van mellette :-)

ahogy megyünk a centrumtól jobb oldalon van :)

de már nincs. semmi kiírva....csak totál üres....:(

2012. jún. 29. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Áá, tudom melyiket mondod! Nem tudom, mi lett vele, de nem csodálkoznék, ha tönkrementek volna (vagy ha v.kinek a fedővállalkozása lett volna).

Sorra zárnak be az üzletek, mert az embereknek nincs pénze.

2012. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. olyan hirtelen volt. semmi látszat arra hogy bezárnak. :(
2012. jún. 30. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ma voltam bent, és nyílik egy új százas. Tudod, ahol jössz fel az aluljáróból a Búzáról. Ott van a kürtős kalácsos, meg 2D. És van ott egy piros ház, szerintem odaköltöztek. 2-án nyitnak.

2012. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó! Lehet, hogy ott kisebb a bérleti díj, mint a főutcán.
2012. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nah akkor hétfőn meglesem. de most értesültem hogy a szevasz gyula az is ilyen 100ft-os. vagy mi.

szóval jó hogy miskolci vagyok és eddig mindig láttam hogy szevasz gyula felirat ott van, de nem is sejtettem volna. köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 1. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:

goods market is 100asnak számit,jó áron van,az a villanyrendőrtől feljebb,szinházzal szemben


búza téren belül eurós bolt,az is jó áron van


és ma nyit a buzáról centrum fele jövet aluljáróból ahogy kijössz egy 100as,tegnap láttam kiirva

2012. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!