Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jelent valamit, ha valakinek...

Jelent valamit, ha valakinek sok fekete-fehér képe van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Talán azt, hogy nagymama? :P Vagy a korú...
2012. júl. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 éves és facen van sok képe
2012. júl. 1. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen. Azt jelenti, hogy megtalálta a fényképezőgép fehéregyensúly-beállításai között a "fekete-fehér" vagy "black and white" opciót, esetleg tud használni olyan képszerkesztő programot, amivel színes képből fekete-fehéret tud varázsolni.

Ezen kívül még azt is jelentheti, hogy szereti a fekete-fehér képeket.

2012. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg fog halni.
2012. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Mit akarsz , hogy belemagyarázzunk valamit? x"D Akkor szereti a fekete-fehér képeket.. istenem..x"P
2012. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szereti, művésziebbnek találja, és nem aszínekkel, hanem a fényekkel akar játszani. Esetleg színtévesztő, vagy színvak.
2012. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszenek a fekete-fehér képek. Művészibbek, és szebb is rajtuk az ember:)
2012. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jaj drága második kommentelő magyarázol a fehér egyensúlyról meg ilyenekről... Egy (nem profi/amatőr) Fotósnak magyarázol... -.-" és igen arra várok ,hogy ki legyen magyarázva...

nem színtévesztő, színvak...

utolsó kommentelő... akkor val'szega művészlélekre utalhat szerinted?

2012. júl. 1. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, igen. Magamból kiindulva. De én örök optimista vagyok:D Mást nem tudnék elképzelni. Megnyugtatnak a fekete-fehér képek. Semmi harsány nincs bennük, az egyszerűség és az elegancia dominál. Már ha valóban jó képekről beszélünk. Amúgy nem vagyok letargikus, nem vagyok hajlamos depresszióra és önpusztításra, nincsenek sötét gondolataim. Ellenben nem tudom, hogy viszonyulnak az ilyen emberek a fekete-fehér képekhez. Lehet, hogy csak fekete-fehér korszaka van. Egy időben a barna képekért voltam oda:)
2012. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
woow köszönöm... fotós létemre én is imádom a feketefehér, szépia képeket fotózni de én a színeket is imádom. köszönöm a normális választ
2012. júl. 1. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!