Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyen megbízható weboldalat...

Ilyen megbízható weboldalat tudtok?

Figyelt kérdés
Fekete vagy fehér mágiával foglakozó oldalakat.Ahol tippek tanácsok praktikákat találok.(és szépen szeretnék meg kérni minden embert aki ide téved normális válaszok nem pl:meny a roxfordra meg ilyen szarok ez nagyon is komoly téma úgy hogy légy szíves komolyan.

2012. jún. 4. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
xvideos.com vagy xhamster.com vagy streamsex.com
2012. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen.
2012. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Eleve nem lehet megbízható, ha mágiával foglalkozik. Nem értem azt, hogy az emberek miért nem a kultúrával, művészetekkel, tudományokkal foglalkoznak, hiszem az átlag általános műveltsége a béka feneke alatt van, épphogy nem analfabéták, bár...

A rengeteg időt meg energiát értelmes dolgokra, önművelésre kéne fordítani, talán ez segíthetne ezen az országon is.

2012. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ahol tippek trükkök, praktikák vannak az már eleve gyanús kell hogy legyen, ha mágiával foglalkozó oldalról van szó. Mivel az összes ilyen, így az összes hiteltelen. Olvass inkább könyveket, és azokból szűrd le amire szükséged van.
2012. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
redtube.com
2012. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
www.xnxx.com
2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Viccen kívül... spiritsoferidu.wordpress.com
2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
Emberek éveket ölnek bele olyan "tudományos" munkába, amiket beleölve egy értelmes életcél megvalósításába csodákra lennének képesek. Talán igaz, hogy a mágia is az ördögtől való, de ezt én csak képletesen értem - eltereli az ember figyelmét arról, ami igazán szükséges. De ez így nem teljesen igaz - az ember tereli el a saját figyelmét mert lusta, motiválatlan, jellemtelen... Ez van.
2012. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


nagyrészt angolból fordított leírások gyűjteménye

2012. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kösz aki azt válaszolta amit kértem :)
2012. jún. 5. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!