Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ehhez a videóhoz mit szóltok?

Ehhez a videóhoz mit szóltok?


2012. júl. 2. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, elég érdekes. Előre szólok nem néztem teljesen végig a videót, mert az a zene ami alatta szól elég ijesztő.

Én ebbe az összeesküvésekben csak azt nem értem, hogy ha tényleg ennyire titkosak ezek a szervezetek miért hagynak maguk után jeleket, amikből nyilvánvalóvá válik a létezésük és esetleges terveikre is lehet asszociálni. Most vagy az emberek túl paranoidok vagy ezek az alakok annyira magabiztosak, hogy összejönnek a dolgaik, hogy meg se próbálják állítani a szóbeszédeket.

Azt sem tartom kizárhatónak, hogy valaki direkt hoz létre összeesküvéseket, hogy elterelje a figyelmet a valódi tervekről. Sajnos néhányan hajlamosak egyből készpénznek venni némely összeesküvést, csak mert összeesküvés a csúnya nagy hatalmak csak hazudni tudnak.


Én így látom a dolgokat, aztán lehet, hogy létezik valami szuper mágia, amelybe én, mint egyszerű halandó soha nem folyhatok bele és horogkereszt alakú épületeket sem tervezhetek e tudás hiányában.

2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt tudnám miért kell otthon ülni és összeesküvés elméleteket gyártani megállás nélkül!?

szerintetek a NASA vagy akármi ami "eltitkol előlünk" sok mindent,az hagyna maga után akármilyen nyomot?de még,ha hagyna is akkor a videót tüntetnék el!felesleges ilyeneken agyalni szerintem.amit nem akarnak nyilvánosságra hozni,azt nem is fogják.

2012. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!