Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jár nekem valamilyen segély,...

Jár nekem valamilyen segély, támogatás? Pályakezdő vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves lány vagyok. Van érettségim, és egy okj-s szakmám is. Eddig még csak diákmunkán voltam. Szeptemberben lesz egy éve, hogy bejelentkeztem a munkaügyi központba. Jár nekem valamilyen támogatás? Akár önkormányzattól.

Már nagyon el vagyok keseredve, mindenhova ahova csak lehet, elküldöm az önéletrajzom, de semmi. :(

Már gyárakba is elküldtem, ahol a feltétel 8 általános volt, de onnan sem kaptam választ... :( Úgyhogy teljes erővel keresek munkát, nem akarok az állam nyakán élősködni, de már nagyon el vagyok kenődve, azért tettem fel a kérdést.

Köszönöm a rendes válaszokat előre is!


2012. júl. 2. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

igen

az önkormányzati segély 22 500 ft

2012. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Váltsd ki a start kártyát és érdeklődj annál a szöv.nél ahol diákmunkán voltál.hátha akad vmi
2012. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sera79, de az nem csak akkor jár ha dolgoztam 30napot? (diákmunka nem számít bele.)


Áááh, azok tuti nem, mert Teszkóba voltam, oda meg diákokat keresnek mindig, letudják csalni az adót, meg az ilyeneket. Oda is jelentkeztem már amúgy... de az sem jött össze, sem a pénztáros, sem az árufeltöltő :S

2012. júl. 2. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat keress,ami gyárba közvetít startosokat.én is úgy dolgozom ott.
2012. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!