Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti rúgtatok már tökön...

Lányok, ti rúgtatok már tökön valakit?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen érzés volt? Hogy reagált a pasi?

Tökönrúgott pasik is írhatnak a tapasztalataikról!


28/L


2012. júl. 3. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Alsóban volt egy srác, aki rám volt szállva. még az általánosban. rendszeresen tökön rúgtam. Igazából örült neki, mert mindenkinek eldicsekedett vele :DDD

21/N

2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
egyszer amerikaifociztunk, a srác szerencsétlenségére túl közel állt, én meg a remek célzóképességemnek hála telibe találtam... de nem volt mérges, mert előtte majdnem eltörtem miatta az orrom :D
2012. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:

csak labdával, foci közben kaptam - az is elég volt.

nem szokásom okot szolgáltatni a tökösre.

2012. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a barátomat az ágyban véletlenül. Én csak azt éreztem, hogy éppen hozzáérek, de ő feljajdult... :(

21/L

2012. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Egy piás cigány nő egyszer tökön rugott,de utána levertem mint a cölöpöt!
2012. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ötödikes voltam, és az egyik fiú állandóan szivatott, majd betelt a pohár és megkapta a magáét. Szegény...mentek utána lovagolni és nem tudott felülni a lóra :)) De azóta senkit sem.
2012. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!