Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mesélnétek tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mesélnétek tapasztalatokat mikor rúgtatok tökön fiút?

Figyelt kérdés
Csak lányok írjanak légyszi
2010. szept. 1. 14:59
1 2 3 4
 1/32 Timi: ) ***** válasza:
95%

Sose tettem ilyet és nem is tennék : O

van aki tesz?!

2010. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Egyik haverommal ráálltunk egy tökre. És véletlen megrúgtam, mert csikizett.
2010. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
szegény:D
2010. szept. 1. 15:09
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

fiú vagyok és írok...


nem illik másik nemi szervét rúgdosni értem?!

2010. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
Pl ha akar valamit amit én nem és erőszakos,akkor illik,mert így el tudsz menekülni.Egyszer amikor bunkó volt velem az exem akkor tökönütöttem.Meg is tanulta.
2010. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

ÚÚh én még kiskoromba,alsóba kb. másodikosan 8évesen ,az egyik osztársamat.Szórakozásból mindig verekedtünk.Nem keményen,olyan lány-fiú barát játék módra.Én nem tudom már,hogy csináltam,meg,hogy ragadtattam igy el magam,de arra emlékszem,hogy hason feküdt a földön,és nem tudom meddig nem tudott felkelni,csak nyöszörgött :S.Persze pont akkor jött a tanitónéni,aki jól leszidott engem mindenki elött,hogy hogy tehettem ilyet(pedig én voltam a kedvence,legjobb tanuló ,meg minden azért is akadt ki nagyon:D),aztán büntetés gyanánt,nem mehettem ki szünetre a többiekkel,hanem bezártak a terembe,hogy gondolkodjak el a tettemen:D.

ÁÁ volt olyan büntudatom,sajáltam szegényt,de szerecsére nem haragudott a srác :D

Ez mindig megmarad bennem,pláne,hogy már nem vagyok ilyen vad,mint kicsiként.=)

2010. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%
hát több alkalom is volt, de a legutolso amikor utcán voltam, nem teljesen józan állapotban, és egy srác nem bírta felfogni, hogy nem akarok vele dugni és amikor nekinyomott egy ajtonak tökönrúgtam. csakhogy tudja ha azt mondom nem, az aztjelenti, nem.
2010. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

hát lehet hogy nem illik más nemiszervét fogdosni, de más fenekét sem, így aztán megkapta tőlem egy srác, iszonyú pofátlan volt, nekemm eg iszonyú sz*r napom.

+ egyszer véletlen exem is kapott, de az tényleg véletlen volt ésésés csak picike :$ ;D

2010. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
rugdosni* és utána lévőó modnatrészbe fogdosni. ezt jol elírtam :DDD
2010. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 gabriell88 ***** válasza:
100%

hát sajna előfordult már.. de szándékosan nem, egyszer a suliban egy srác szemétkedett, fogdodott é sa többi, mondtam hagyjon békén nem tette épp a bnőmmel beszélgettem odajött megfogta a bnőm fejét és erőből nekem vágta én meg reflexszerüen tökön rúgtam, a 20 perces szünetből neki fél óra földön fekvés volt és vért köpött szal nagyon eltaláltam, a terembe a srácok vitték be, eskü reflex volt...de úgy szégyeltem magam, és annyira sajnáltam, no meg még pár éve aaz akkori barátomat hírtelen fordultam és hát betaláltam oda, nem vettem észre h ott volt... de azóta figyelmesebb vagyok, és próbálom ezeket elkerülni:D

Tanulj ebből az esetből, mert ez nem játék azt a fiút egy életre megnyomoríthattam volna, szerencsére semmi baja nem lett...legalábbis hosszabb távon:S

2010. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!