Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért alakult így ki mostanába...

Miért alakult így ki mostanában ez a szélsőséges, elmebeteg időjárás?

Figyelt kérdés
Júhj.. ez már kibírhatatlan!

2012. júl. 3. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Semmiben se különbözik az eddigiektől. Ha ez neked szélsőséges, akkor nagyon fiatal vagy...
2012. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Ebben nincs semmi szokatlan, mindig is ilyen idő volt csak nem tartott ilyen sokáig. Ezt most is csak azért vesszük észre mert fejlődött a technika jobban megtudják nézni azt hogy mikor hol milyen idő várható akár hosszabb távra is. Rengeteg hőmérő van elhelyezve főleg az OMSZ-nek vannak sok mérői szerte az országban, meg a média is jobban ráült a dologra.
2012. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a szélsőséges? Végre igazi nyár van! :)
2012. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Voltak ennél sokkal "szélsőségesebb" időszakok is a föld történetében.
2012. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, de szomorú: globális felmelegedés. Akármit is hajtogattok, NEM volt mindig ilyen elviselhetetlen a nyár, nem volt régen hetekig tartó hőségriadó, nem volt az sem, hogy egyik nap 30 fok van, a következő nap 15, aztán egy hétig 40, ez egyáltalán nem normális... A mentősök statisztikái is azt mutatják, hogy "igazi nyár" van, igen, egyre többen lesznek rosszul, mert nem erre van kalibrálva a szervezetünk... Egy ideig szerintem még durvább lesz, aztán lehet, hogy jön a következő jégkorszak, mert valahogy védekeznie kell a Földnek a túlmelegedés ellen.
2012. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs semmi szélsőséges az időjárásban...nyárnak hívják :)
2012. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyedül a 18:36-al értek

egyet, a többieknek pedig üzenem, hogy akkor klíma

nélkül, minden nélkül, próbáljanak meg 29 fokban

felfrissülten aludni.. ennyi erről, de látom,

megintcsak kár volt feltennem ezt a kérdést!

De mindenesetre köszi 18:36-os, ez így igaz!

2012. júl. 3. 23:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi, de már 24 éves

vagyok, nem tinédszer.

2012. júl. 3. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:
nem a globális felmelegedés az oka, egyszerűen ilyen éghajlati övben vagyunk, a kontinentális helyeken forró nyár és hideg tél van, ha nem tetszik el lehet költözni:D én is utálom, itt skóciában nagyon jó idő van,nyáron mindig itt vagyok.
2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!