Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Unatkozok! Valaki segítene?

Unatkozok! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Gépezni nem akarok,olvasni se akarok sétálni se.Ha valaki tudna mondani valami jó filmet azt megköszönném.A haverok folyton cigiznek de én nem akarok.(úgyse nyugodnának amíg nem kezdek el cigizni)Valami tartós el foglaltságot keresnék pénzt is áldoznék rá. Előre is köszönöm!
2012. júl. 3. 23:13
 1/7 anonim válasza:
Menj el korcsolyázni! xD
2012. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét, keress új előadókat. Rendszeresen meg... vegyél egy fényképezőt, fotózz, vagy sportolj, focizz, kosarazz, esetleg ha otthonit szeretnél, tanulj ki valami programot, akár valami képszerkesztő, videovágó, zeneszerkesztő... annyi mindent lehet csinálni, válassz olyat, ami érdekel.
2012. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt a nyár !15 éves fiu vagy és nem tudsz mit csinálni ?:) de azt nem értem hogy attól még ,hogy haverok cigiznek neked miért kellene cigizni ? vagy 1 szál cigi megy körbe és nem szakadhat meg a kör ? XD

na de pl :ellehet menni biciklizni ,rollerezni ,görkorcsolyázni , deszkázni , rakj össze (hajó , autó , repülő )modelleket

2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rajzolj, tanulj nyelvet, biciklizz, röhögj az itteni raptoidokon, vadássz szúnyogokra (utóbbit itt is űzhetnéd, még fizetnék is) ... légy kreatív :D
2012. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia! :) Én voltam az első válaszoló.

Eszembe jutott egy jobb ötlet, szerintem

nézd meg a Just for Laughs adását a YouTube-on,

itthon Nevess Csak néven futott a Viasaton!


Íme:


http://www.youtube.com/watch?v=2fwFw4Pock4&feature=related


Üdv.

Az első válaszoló

Szép napot! :-)

2012. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkoss, konstruálj bármilyen területen ami megtetszik. Ehhez tanulj. Járj nyitott szemmel a világban (tehát ez a 4 falon kívül van ugyebár), hogy gyűjthess irányokat, tapasztalatokat merre szeretnél mozdulni. Sosem tudod mi jön szembe.
2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olvass!Keress valami izgalmas regényt(Robin Hood,Bob kapitány),én nagyon szeretek olvasni.
2012. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!