Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyiből lehet ma Magyarorszá...

Mennyiből lehet ma Magyarországon JÓL megélni?

Figyelt kérdés
Jól alatt értem azt, hogy nélkülözések nélkül. Férjenek bele néha utazások és néha luxuscikkek vásárlása (luxuscikk alatt ilyeneket, mint pl. 3D tévé, házimozi vásárlása).
2012. júl. 4. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hehe.

Nincs az a pénz, amit ne lehetne elkölteni.

Szerintem egy házaspár havi 200-ból jól meg tud élni, de ha luxuscikkeket is akar, meg fejlődni is, akkor ennek min. a duplája kéne.

2012. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha marad havonta 200 e Ft-od (szóval ebben már nincs benne a rezsi, hitelek törlesztése stb.), abból gondtalanul meglehet élni.
2012. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Havi minimum 500-800.000 Ft/ fő.


A kérdésre sok válasz születhet, tiszteletben tartom mások véleményét. A jelenlegi árak mellett nekem ez az összegzóna az, ami a megszokott életvitelt jelentősen javíthatná és ebből megtakarítás is képezhető.

Autó-, lakáshitel-, gyermeknevelés-, egyéb kötelező rezsikiadások mellett.

2012. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ohhh... mennyi is?! Legalabb a duplaja!!!!


Ez egy hulye kerdesed volt!

2012. nov. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Házaspár fejenként keres 200k-t az már jó
2013. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!