Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy legyek flegma? (többi lent)

Hogy legyek flegma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Több stílusom van. Vagyis az van, hogy ha kell tudok csajos lenni, ha úgyvan felhúzok egy LA fullcap-et és az is jól áll, meg ha kendőt kötök a hajamba szintén jól áll. És most leszek 8.-os szeretnék ilyen úgymond flegma lenni. Ezaz: "Értem én csak leszarom!" Szeretnék megállapodni 1(!) stílusnál, persze ha úgyvan, hogy megyünk valami elegáns helyre vagy olyan helyre ahol csajosan kell öltözni akkor megteszem de szeretném mostmár megtalálni magamat.:S
2012. júl. 4. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Csajos, LA fullcap úr isten ezek alapján nagyon gáz lehetsz. Kis flegma pic.a akarsz lenni akik mindig anus mouthusokat nyomnak? Hát gratula igazi egyéniség leszel 15 évesen. Legyél flegma nagyon nagy leszel a srácok előtt.
2012. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És a flegmaság ma a menő? :S Elég szomorú.... Egy lány legyen lányos, egy nő nőies, a férfi férfias... Ne bunkó, és flegma. Bocsi. Egyébként ne aggódj, én kb 20 éves koromra találtam meg a stílusom :) Előtte voltam lazább, sportosabb, 18 éves koromban kezdtem nőiesebben öltözködni, 20 éves koromra fejlődött ki az egyéniségem. Most 23 vagyok.
2012. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

"Értem én csak leszarom!"

Hát, ha olyan akarsz lenni, mint a többi hülye, akkor rajta:D

Pár év múlva röhögni fogsz magadon:)

2012. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3nak: Mostanában én is elnézem h mi van a mostani tinikkel, hogy menő a nemtanulás, a bunkózás, a w-vel írás stb... Irtó gáz amúgy. Reméljük erre pár év múlva maguk is rájönnek :D
2012. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hühű! Te még nagyon benne vagy az útkeresésben. Teljesen át tudom érezni, nekem is meggyűlik vele a bajom. persze, érthető, hogy ki akarod próbálni, hiszen ez által jutsz majd el oda, ami igazán megfelel számodra. A dolog közelről sem olyan egyszerű, mint gondolod. Minden sokkal-sokkal összetettebb. Nem leszel egyetlen szövegtől/ruhától sem valamilyen "stílusú". Mellesleg az egyéniséget nem a stílus adja. Kísérletezz, de soha ne ess át a ló túloldalára. Én annyit tudok még mondani, hogy nagyon figyelj a környezetedre és önmagadra. Egyiket se bántsd meg. Ha nem adja meg egyik sem igazán az "igen, én vagyok" érzést, akkor ne ragadj le csak azért, mert végre valahová tartozol. Egyébként arra még ne számíts, hogy "megtalálod" önmagad, a személyiség nem egy állomás, amire megérkezünk, hanem az élet alakítja ki évről évre.
2012. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17/L voltam.
2012. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.:D

Elsőnek: Miért gáz a fullcap?:D Mert felveszem és azt merem mondani: "b*szki,ez jól áll".?

Nem emlékszem pontosan hányadik válaszoló írta, hogy divat lett a nem tanulás. Hát osztályom körében sokan nem tanulnak. De én Igen! Ha hiszitek, ha nem. Én lesz*rom azt ami nekik menő. Nekik az a menő ,hogy ha 14-15 évesen dohányzol, iszol,és már lesz*ptál egy srácot. Én meg nem vagyok ezen a szinten. Ja, és a flegmaságot meg pont rájuk akarom használni. Nagyon naív vagyok...Eddig mentem a barátaim után, most már szeretnék a saját fejem után menni.

2012. júl. 4. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
A flegmaság könnyen nagyon bunkóvá tehet.
2012. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen vagy tisztában a flegma szó jelentésével, így adok pár szót, amire keress rá interneten: extrovertált, introvertált, szangvinikus, kolerikus, melankolikus, flegmatikus.
2012. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
AZTHITTEM EZ A KÉRDÉS A HUMOR KATEGÓRIA, DE RÁJÖTTEM, HOGY MILYEN VILÁGBAN IS ÉLÜNK :"DDDDDDDD........
2012. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!