Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tavaly még a...

Van egy srác aki tavaly még a példa képem volt és iszonyúan elromlott a kapcsolatunk, egyszerűen utálom, ő is utál, de valahol hiányzik, hogy vele jóba legyek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

jelenleg 17 éves srác vagyok, ő most 16 éves. igen lehet hogy gáz, de másfél éve olyan jó barátok voltunk, hogy ő volt a példaképem, mert kb olyan akartam lenni mint ő.

és most az van, hogy év elején elkezdtem máshogy öltözködni, hasonlóan mint ő, és kb féltékenységből megalázott az egész osztály előtt, és azokkal haverkodik akikkel én mindig is rosszban voltam. egyszerűen év eleje óta egymáshoz se szóltunk, én azthittem majd csak kibékülünk, de nem egyre rosszabb a helyzet, és néha úgy felgyülemlik bennem a gyűlölet hogy erősen megfontolom hogy neki ugrok és addig ütöm míg mozog:/ de tudom hogy ez nem helyes és ki akarok vele békülni, de nem tudom hogyan.


meg egy csomó mindenre rájöttem, amióta rosszban vagyok vele, hogy mi olyan idegesítő benne, hogy egoista, nem kicsit, de ez amíg jóban voltunk nem zavart, meg azt mondogatja hogy ő milyen party arc meg minden, de közben sehova nem jár.. na mindegy, ezektől eltekintve én kibékülnék vele, de egyszerűen nem hajlandó, és kb flegmázik nekem ha hozzá szólok meg minden..



2012. jún. 5. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lányok vagytok?
2012. jún. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!