Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kérdés főleg lányokhoz...

A kérdés főleg lányokhoz szól! Elmennél olyas valaki házibulijába akit alig ismersz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik haverommal csinálunk egy nagy házibulit.

Több tíz embert szeretnénk meghívni, fiúkat lányokat vegyesen. Igazából nem is ragaszkodunk ahhoz hogy minden meghívottat ismerjünk személyesen, jöhet barát/ismerős ismerőse is, a lényeg hogy sokan legyünk.

Van 1 hónapunk a buliig.


Van egy lány akit gondoltam h meghívnék mert tudom róla hogy nagy bulizós. Igazából nem is ismerem annyira, 1szer beszéltem csak vele buliba, meg párszor facen. Fura, de rokonom és azért van hogy szinte nem is ismerem mert nem túl közeli, sose tartottuk a rokonságot.(szüleit pl nem is ismerem, nem tudom pontosan hol lakik, jóformán csak a nevét tudom meg h hány éves)

Lehet hogy nem jön el mert még engem is alig ismer, hát még a többieket... Lesz ott azért olyan embert akit ő ismer minimum látásból mert egy környéken laknak.


18-20 év körüliek vagyunk.


2012. júl. 4. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Én fiúként persze elmennék ilyen esetben...
2012. júl. 4. 16:24
 2/5 anonim ***** válasza:
nem.
2012. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha egy közeli ismerősöm is megy, esetleg ő hív el magával, egyébként nem.
2012. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha hívnám akkor nyilván úgy hogy egy barátnőjét is hozza.
2012. júl. 4. 16:47
 5/5 anonim válasza:
Ha lennének a buliban ismerőseim akkor tuti elmennék, de így, ha viszi egy barátnőjét, akkor nagy az esélye, hogy el fog menni...
2012. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!