Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az osztályban...

Mit tegyek? Az osztályban páran tudják rólam, h vonzódok a lányokhoz, de pont azok tudják, akik szintén .

Figyelt kérdés
de mégis vhogy rólam pletykálnak, mert új is vagyok az osztályban. Mit tegyek, hogy véget vessek a pletykáknak? Leszbikus nem vagyok, csak biszex. Mégsem akarom h az egész suli a magánéletemen csámcsogjon, és kitaláljanak mindenfélét.... segítsetek!
2009. máj. 8. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy leszbikus, vagy biszex?

Aki elítéli az azonos neműek vonzódását, annak édesmindegy, hogy biszex vagy.

2009. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Rólam is tudják, azok akik szinték ebbe a kategóriába tartoznak :) Valahogy mindig megismerjük egymást...

Én sosem csinálok belőle nagy ügyet, aki tudja, tudja. Azt sem mondom, hogy ne mondják el mert annál jobban szétbeszélnék. Nem szólok semmit, így nem érdekli őket és azt hiszik nem titok (pedig hát...) és ezért nem is beszélnek róla.


Szerintem ne foglalkozz vele akkor majd nem leszel annyira érdekes és nem is beszélnek rólad.

Szüleid tudják? Mert ha nem és véletlenül sem szeretnéd nekik elmondani, akkor vigyázz nehogy rájöjjenek és viselkedj úgy, mintha csak a fiúk érdekelnének. Így ha meg is tudják letagadhatod.

Tudom, nem ez a legjobb megoldás. Én is szivesen elmondanám szüleimnek, csak hát nekik nem lehet...

2009. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem tudják.. egyenlőre nem is szeretném, hogy meg tudják. az biztos :SSSS egyébként tőlem senki nem meri megkérdezni, mert így nem foglalkozok ezekkel.. legalábbis nem mutatom ki. Mert minek.

az igaz, h megtaláljuk egymást. bár pont angyalkákon ismertem meg jelenlegi oszt.társamat :DDD ahova felkerült közös legjobb barátnőnk is. mintha nem tudom.. vonzaná, ahogy a legjobb barátok tudnak erről, egyszer el kezdi őket érdekelni. vagy nem?

2009. máj. 8. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Csak a jegyzőkönyv kedvéért: a nők 2%-a leszbikus és olyan, hogy biszex, gyakorlatilag nincs.


Amit biszexualitásnak _hisznek_ a fiatal lányok, azok a hajlamok, viselkedésformák nagyjából minden (heteroszexuális) lányban megvannak és megvoltak régen is. Manapság nyelvi és kulturális divat ezzel összefüggésben leszbikusokról beszélni, mert a mai kultúránk agyonszexualizált, szeretünk mindent szexuális terminusokban megragadni.


Hogyan lehet véget vetni a pletykáknak? Fogalmam sincs, egyszerűbb inkább figyelmen kívül hagyni őket.

2009. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Majd abba hagyják, minden nő biszex.
2009. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert új vagy. Majd abbahagyják.

(Milyen suli az, ahol ennyi bi, leszbi lány gyűlt össze? :))

2009. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet most meg fogod mosolyogni, de fiúiskola. Vagyis, 70%a pasiból áll, mert van info szak meg stb. de egyre jobban sikerül beilleszkednem, és van, akit nem érdekli a pletyka. :)
2009. máj. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!