Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc hónapotok az...

Melyik a kedvenc hónapotok az évben?

Figyelt kérdés
Nekem a június.

2012. júl. 5. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem december.

A meleget utálom szóval december jó. Kinn hideg van, benn meg olyan időt csinálok ami kellemes. Ha esik a hó az szép is jó is, szeretem. Decemberben vannak a legjobb ünnepek az évben: Karácsony, Szilveszter. Minden kicsit lassabb, nyugisabb, csendesebb. Legalábbis nekem :)

2012. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
április
2012. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
A december.
2012. júl. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Antimod ***** válasza:
100%

Szeptembert szeretem, persze ha nem szakad az eső. Kellemes a hőmérséklet, gyönyörűek az őszi színek, nem sötétedik még olyan korán, és van egy meghitt, nyugodt hangulata.

Régen összekapcsolódott az iskolakezdéssel, de most, hogy már úgyis dolgozom nyáron is, még jobban tudom értékelni. :)

2012. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
87%
Nekem is a június. De csak ha nem tikkasztó hőség van, hanem olyan pont jó meleg.
2012. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Antimod ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy nekem valamilyen szinten mindegyik hónap kedvenc, mert megvan a maga szépsége, szerepe az évben. Egyik kedvenc versem Radnótitól a "Naptár": gyönyörű leírásokat érzéseket közvetít, nekem nagyon megidézi egy-egy hónap hangulatát.
2012. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
November
2012. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Május
2012. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, minden hónapnak megvan a maga szépsége, de nekem a nyári hónapok a kedvenceim. Szép helyen élünk, nagy udvarral. Ha úgy tarja kedvem, elöl a diófák árnyékában ülök, ha úgy tartja kedvem hátra megyek a medencébe, ahova egész nap oda süt a nap. Egész nyáron az egyetlen itthoni viseletem a bikini, és mezitláb szaladgálok. Éjjel meg meztelenül a holdfényben :-))Kertes házban kényelmesebb a nyár.
2012. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

október :D

olyan szép :D

2012. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!