Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc énekesetek...

Nektek ki a kedvenc énekesetek/színészetek/sztárotok? Miért? Ki néz ki szerintetek a legjobban a sztárok közül? Miért pont Ő? :D

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem merem leírni. Nem azért, mert nagyon "fura" sztár, vagy ilyesmi, hanem mert a sok primitív ember, aki más véleményen van, le fog pontozni. Azt meg szeretném.
2012. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Harry Styles,mert jó a hangja,szép a szeme,és azok a göndör fürtök♥.És persze Ő néz ki a legjobban! I love Harry!
2012. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval One Direction.*-* Én is nagyon szeretem őket,főleg Harry-t,meg Niall-t .*-*
2012. júl. 4. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm ... énekesem nincs nagyon . :S

De "régebben" Lady GaGa-t imádtam ,most is szeretem de már nem Ő a kedvenc . (: Azért szeretem mert Ő egyedi , nem másol senkit, saját magát adja és nem szeretne valaki más lenni és persze csodálatos a hangja . *__* Most már Nicki Minaj -t nagyon szeretem pedig régebben utáltam . :) Őt azért szeretem mert saját magát adja és jó a hangja mint rappel mint énekes . Aztán Rihannának is nagyon gyönyörű a hangja és van stílusa . :) Színészként szeretem Stevan Seafal-t mert jól játssza a szerepeit és kis humort is belecsempész . :) Aztán a jó öreg Bud Spencer és Terence Hill,ugye nem kell bemutatni miért szeretem őket ? ((: És még van Lindsay Lohan aki szerintem nagyon jó színésznő csak sajnos tönkre vágta magát a botrányaival ... De pl.: Vin Diesel , Olsen ikrek , Megan Fox,Jennifer Lopez stb .

Ki néz ki a legjobban azt nem lehet elmondani de én nagyon belezúgtam Tetsuji Tamayamába *__*(japán színész és modell) Alapból imádom Japánt és a japán pasikat szóval . :D

2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Steven Seagal bocsánat:$
2012. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emma Csobonyei válasza:
Hazza Styles.
2012. aug. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Directioner.:)) Zayn<3 Harry <3 Niall <3 Louis <3 Liam <3
2012. aug. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!