Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itthon egy csomó régi...

Van itthon egy csomó régi pénzem, amikre nekem nincs szükségem! Hova tudnám őket beadni, ahol esetleg fizetnek is érte valamennyit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem számítok semmilyen nagy összegre, csak gondolom, hogy még sem kéne őket ingyen adnom, ha valahol valakinek esettleg kell valamelyik pénz!
2012. júl. 5. 11:40
 2/6 EagleHUN ***** válasza:

Attól függ milyenek, mennyire régiek, milyen állapotban vannak, fém vagy papír, milyen fém, milyen oxid van rajta ha fém, ritkább sorozatból valóak -e, vagy gyakoribb-e, mekkora címlet... nagyon sok mindentől függ, több infó kell róla vagy fénykép.

Lehet próbálkozni az eladásával Vatera, Teszvesz, vagy kiülhetsz bolhapiacra is (ha már tudod kb mennyit ér). Esetleg meghirdeted újságban és jelentkezik rá pár gyűjtő, utóbbi cinkes ha nem tudod az értékét mennyiért add oda neki.

2012. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 EagleHUN ***** válasza:
De vigyázz 1711-nél régebbi pénzt nagyon nyíltan ne reklámozz. XD
2012. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 *Glissade* válasza:

Van régi forint, pengő, korona, címerek.

Külföldi papír pénzek és érmék stb.


Nem tudom, hogy mennyit érnek, de feltételezem, hogy nincs nálam egy sem, ami sokat érhet:)

2012. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* válasza:
Itt úgy sem tudja senki, hogy ki vagyok:)
2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Asszem, rosz hatással van rám a meleg:S


Fogalmam sincs ki az aki válaszolt:)

2012. júl. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!