Leszbikusok? (rövid)?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha valaki leszbikus az ugyanolyan negatív diszkriminációt kap aki pl: homoszexuális?
2012. júl. 7. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartalak se többre, se kevesebbre, mint bárki mást, ugyanúgy jogod van véleményt nyilvánítani, de a másik embe elítéléségez se neked, se nekem nincs jogunk.
2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Suliban, aki tudja, nem is foglalkozik vele, a heteró barátaimmal ugyanugy megvitatunk mindent, mint általában. A diszkrimináció inkább úgy mutatkozik meg, hogyha pl srácok megtudják és erőszakosak lesznek, hogy majd ők megmutatják. Ilyenkor, ha kell pár meleg srác simán leállítja őket. De vannak normálisak is, egy srác például tudta, mégis megpróbált néhányszor megcsókolni, de mikor már harmadjára, negyedjére mondtam, hogy nem vagyok heteró, azóta abbahagyta, és már viccelődik is vele. Ha párként valaki kézenfogva sétál általában, csak megnéznek minket, nincsenek beszólások.
2012. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő addig,amég meg nem környékeznek.
2012. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mégegyszer bocsánat ha valakit megbántottam, nem olyan céllal tettem fel a kérdést.
2012. júl. 7. 20:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Értjük a célodat és nincs azzal semmi baj. Igazából se női s férfi oldalrol, nem egyszerű a homoszexuálisok élete.
2012. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!