Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az aki egyedül érzi magát...

Ki az aki egyedül érzi magát nincs senkije és miskolci vagy a környéki?

Figyelt kérdés
azt gondoltam, hogy ezeket az embereket egybe szeretném gyűjteni és egy kis csapatot alakítani, hogy senki ne legyen egyedül... először úgy gondoltam alapítunk egy kis fórumot (mint pl ezt itt kezdetnek) ott összegyűjtjük az embereket és aztán találkozunk... később mikor majd jól ismerjük egymást akkor minden új belépő kap egy segítőt, hogy ne legyen senki egyedül még véletlenül sem... hát ennyi aki jó ötletnek tartja vagy egyedül van esetleg részt szeretne venni benne netán karizmatikusabb az írjon vagy mondja el a véleményét

2012. júl. 9. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25
2012. júl. 9. 14:22
 3/6 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet.. Jelentkezett már valaki? :) 17/L
2012. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát rajtad kívül (ha ez jelentkezésnek számít.. annak számít?) senki
2012. júl. 14. 18:58
 5/6 anonim válasza:
Hát nem vagyok túl egyedül, de szívesen segítek ilyen dolgokban.. Ha gondolod írj privit, aztán beszélünk róla, hiszen mindennek oka van.... :) 17/L
2012. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam neked privit
2012. júl. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!