Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szitkozódik sok ember...

Miért szitkozódik sok ember hogy Magyarország kifog halni, a magyarok kihalnak, és kimegy Angliába meg ide-oda ott meg szüli a gyereket?

Figyelt kérdés

És olvasom az oldalakon, hogy Anglia milyen szupi hely...


Tehát panaszkodik hogy nem maradnak magyarok, eltűnik majd a nép mert senki nem szül gyereket, de kimegy Angliába és szül 3 at ami meg Angol lesz és nem magyar...


Most nem irigykedem...

Nincs mire...



2012. júl. 9. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszem, hogy pont azok mennek ki Angliába, akik a népességfogyásra panaszkodnak.


Ha meg téged zavar ez, akkor nosza, állj neki gyerekeket csinálni.

2012. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem nagyon értem a kérdést...

Tény, hogy sajnos sokan úgy gondolják, hogy valahol külföldön egyszerűbb.

Szerintem itt vagyunk otthon, ez a hazánk. Itt kell és lehet tenni valamit a saját és a köz boldogulására.

Kb ennyi....

2012. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem lesz angol a gyerek, mert Angliában lenézik a bevándorlókat, és nem sűrűn tekintik őket embernek, pláne angolnak.
2012. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

1. Vannak, akik panaszkodnak, hogy MO ki fog halni.

2. Vannak, akik kimennek Angliába (meg Németországba, stb), ezeknek ott születik gyerekük, de ezek a gyerekek NEM lesznek angolok.

3. Az 1. és 2. csoportba tartozó emberek NEM ugyanazok.

2012. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Én 3 éve élek a tengerentúlon és most tervezzük férjemmel a babát (együtt jöttünk ki)... azt megbeszéltük mert mindketten így gondoljuk, hogyha megszületik még mielőtt megkezdené az általános iskolát haza fogunk menni.... remélem az anyagiak addigra összejönnek rá mert most nem állunk túl jól.... de nagyon hazahúz a szívünk :(
2012. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Az esős angliai klíma kedvezőbb a szobában eltöltendő kétszemélyes időtöltéshez és ott drágább az óvszer.
2012. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom honnan veszed,hogy ha valaki Angliában szüli a gyerekét az angol lesz.

Csak akkor lesz angol ha az apuka vagy az anyuka is angol.

Ha mindkét szülő magyar akkor a gyerek hiába születik Angliában magyar lesz. A legtöbb országban ugyanez a helyzet.

2012. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
te nagyon felreertessz valamit, nem azok miatt csokken a nepesseg akik kivandorolnak, mert az viszonylag elhanyagolhato. hanem azert csokken mert az atlag magyar korulmenyek koze meg egy gyerek is luxus mar nemhogy tobb. a kisebbseg meg szuli a 4-5 gyereket mert ugyis eltartja oket az allam(vagy magukat illegalis modon)
2012. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy magyar lesz de aki már ott nő fel annak esze ágában sem lesz Magyarországra jönni élni magyarként... Főleg hogy mindenki szidja Magyarországot, és mindenki megy ki külföldre...
2012. júl. 9. 15:56
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szidják az országot. Sokan tervezik,hogy lelépnek az országból, de kevés embernek adatik meg,hogy ki is tud menni. Amióta létezik Magyarország mindig is voltak kivándorlások. Tényleg elenyésző..Nem ők miatt csökken a népesség száma.

Mellesleg sokan akik kimennek sok év után haza is jönnek. Nagyon kevesen maradnak végleg kint. Én is kint élek lassan 6 éve Angliába. Tudom még pár évig maradok,de már terveimben van a végleges hazaköltözés.

A fő gond nem azokkal van akik kint élnek, hanem azzal van gond,hogy ma már otthon senki nem mer gyermeket vállalni anyagi és biztonsági okokból.(amit én teljes egészében megértek)

2012. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!