Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyári vakáción lévő 14-20...

Nyári vakáción lévő 14-20 köztis fiatalok, ti mikor szoktatok kimászni az ágyból?

Figyelt kérdés

Reggel? Délben? Délután?

Mert a közeli rokonom(17) szerint teljesen normális hogy leghamarabb 12-kor dongják fel a legyek.



2012. júl. 9. 19:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
12
2012. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

7-8-9-10

Mikor hogy sikerül.

2012. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Van hogy 3:30 van hogy 15:30.
2012. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Én amikor épp sikerül, vagy felkelltenek. Most lett vége pénteken a félévemnek egyetemen, szóval kell 1 hét, mire kipihenem magam. 20/L
2012. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Amikor a ti drága szüleitek éjt nappallá téve dolgoznak értetek,nem furdal a lelkiismeret kicsit sem titeket ,hogy nagy melák létetekre délig henyéltek ?Soha nem gondoltok arra ,hogy talán ,esetleg valami hasznosat is lehetne csinálni a nap délelőtti részében ,az átalvása helyett?

:)

2012. júl. 9. 21:00
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Menjél, és máshol töltsd ki a frusztráltságod.


Jaaaa, majd' elfelejtettem:---> :)

2012. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Például? Takarítani és egyéb dolgokat tudok délután is csinálni, bár ilyen melegbe úgy is mindent este csinálunk. Dolgozni meg magamra dolgozok. Most irigykedsz, hogy megengedhetjük magunknak, hogy egész éves éjszakázáz, egész napos tanulás, kávéivás és dolgozoás után néha napján délbe kelljünk fel? Akkor gratulálok neked -.-"
2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Szüleim munkanélkülküliek, különben is mi az Istent kéne csinálnom ilyen melegben? Egy dolgot fel tudsz sorolni, adok egy húszezrest... Gondolkozz már ember...
2012. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Azért a 19-20 éves emberek már valószínűleg befejezték az iskolát, szóval nekik nincs vakáció, tehát a kérdés is hibás már itt.


Ettől függetlenül miért ne lehetne 12ig aludni?

Épp az a lényege a szünetnek/vakációnak vagy nevezzük akárminek, hogy az ember akkor kel, amikor akar.

Nem kell órára ébredni.

Lehet valaki 6-ig alszik, lehet valaki délután kettőig, ez van. A lényeg, hogy kipihenje magát.


Soha nem volt lelkiismeret furdalásom akkor sem, ha délután 3kor keltem fel...

(Mondjuk ebben benne van, hogy "drága anyukám" éjszakánként szokott dolgozni és 12 előtt ő sem kel fel szinte soha....)


Nem értem mi a probléma a pihenésben...

2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

"Szüleim munkanélkülküliek, különben is mi az Istent kéne csinálnom ilyen melegben? Egy dolgot fel tudsz sorolni, adok egy húszezrest... Gondolkozz már ember..."


Nem találod fel magad?Mi az ,hogy munkanélküli?Tán még unatkoztok is?!


Jézusom mik vannak!


Alvásra ott van az éjszaka.

Nappal mindenki teszi a dolgát.

A henyélés hétszámra (és itt nem a hasznos munkában megfáradt ember jogos pihenőjéről beszélek )a másokon élősködés csúnya dolog.Vagy rosszul tudom?

:))

2012. júl. 9. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!