Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért sokan utalják az iraki...

Miért sokan utalják az iraki emberek? 26/N

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem egy kérdés és csak rossz válaszokat kaptam és kiderült hogy nagyon nem kedveliték őket

meg lehet tudni hogy miért is


2012. júl. 9. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert muszlimok.


Az európai értékrend felfogás ,gondolkodás nem fér össze a muszlimokéval.Egyedül Törökország ami felvilágosult muszlim ország.


Az irakiakat egyébként azért még mert sok köztök a terrorista.


Bár nem értem miért pont Irak , sajnos sok muszlim fundamentalista van és nem csak irakiak.

2012. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj már meg magyarul,könyörgöm!!!!
2012. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem utáljuk a muszlimokat egészen addig amíg el nem kezdenek nőket dobálni mert nem hordanak fejkendőt.


Nekik kell alkalmazkodni ha Európában akarnak élni és nem nekünk!Sokuk erre képtelen és ezért utálják őket.

2012. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok saját véleményt írni, csak amit a férjem mesélt. Ő többször volt kint munka miatt, és semmi rosszat nem tapasztalt. Igaz, hogy Ők Kurdisztánban dolgoznak, és a kurdok külön nemzetségnek tartják magukat. Mintha állam lenne az államban.

Nemsokára repül megint, és Ő egyáltalán nem fél. Azt mondja, hogy akikkel személyes kapcsolatba kerülnek mind normális, kulturált, becsületes ember.

2012. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Visszaolvastam. Téged az itthon élő irakiakról alkotott vélemény érdekel?!

Hát arról nem tudok sokat írni, de én nem utálom Őket.

2012. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem csak muzulmánok vannak hanem keresztények is vannak ők pedig nem bántanak senkit
2012. júl. 9. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:
5/7 pont arról írok hogy sokan nem szeretik őket mert csak arabok de nem mondom hogy mindenki rendes de mégis rendesek
2012. júl. 9. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én próbáljak meg kedves lenni,mikor Te parasztozol itt le bárkit is!!!
2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg sem tudjuk különböztetni az egyik közel-keleti embert a másiktól, nemhogy még utálni is...

Amik itt elhangzottak ellenérvként, azok a média által sulykolt sztereotípiák. Valódi tapasztalat nincs mögöttük. Tehát a magyarok nem utálják az irakiakat, csak a muszlimokkal kapcsolatos felszínes ismereteiket vetítik ki a kérdés kapcsán is. Nincs valódi probléma, csak valakiknek érdekében áll szembeállítani a kultúráinkat. Láthatóan sikerrel.

2012. júl. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!