Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire fajgyülölök az...

Miért ennyire fajgyülölök az emberek? Valaki tud értelmes magyarázatot hogy miért utálják sokan a cigányokat?! Én egyik táborba sem vélem magam tartozni! Bár én sem szeretem a rosszabbakat de vannak jobbak is és ők szenvednek!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen helyesírás mellett kétlem hogy elég intelligenciával rendelkeznél az ilyen bonyolult és összetett társadalmi problémák felismerésére... nem is vártam mást.
2010. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan területen élnél, ahol sokan vannak az iskolázatlan rétegböl, akkor lennének tapasztalataid és tudnád a választ.
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
98%
sajnos nem sok pozitív dolgot lehet róluk elmondani és erre még rátesz egy lapáttal a média is, pl. józsibarát, maunika, győzike
2010. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%

Én kb. két hónapja lettem "fajgyűlölő". Előtte nem sok vizet zavartak a romák nálam, de két hónapja néhány háznyira tőlünk egy társasház alagsori lakásába költözött egy sokgyerekes család. Azt tudni kell, hogy egy elég elit környéken lakunk, csendes, madárfüttyös, sétáló anyukák, gyerekek, kutyások, kerékpározók, stb.. "zavarják" meg néha az utca nyugalmát.


Nos. Két hónapja szinte minden este van valami cirkusz.. A romagyerek fut, és ordít, hogy anyu ne bánts, az anyja utána rohanva, és dobál utána egy cipőt.. felveszi, fut és dobja, közben ordít a gyerekének, hogy "gyere ide te kutya!"... Az én gyerekeim még kicsik, nagy szemmel nézik a jelenetet.. És ez csak egy példa volt.


Gyűűűűűlölöm őket!!!

2010. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
83%
Üsd be a gugliba a cigánybűnözés szót. Ez a válasz. A cigányokat pl ezért. Ők mitől szenvednek?
2010. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
52%

Az a gond hogy abba senki nem gondol bele hogy vannak normálisan élő, dolgozó cigányok is. Mert ők nincsenek a tévében. Pedig én is egy cigányokban bővelkedő helyen lakom, mégsincs velük gond. Őket nem bántja itt senki, ők sem bántanak senkit.


Én hiszek abban hogy ha mi elfogadnánk a cigányokat, akkor ők is normálisabban állnának hozzánk meg úgy mindenhez.

A gyűlölet meg semmit nem old meg, inkább csak ront a helyzeten. De hát... úgy látszik sokan mégis csak erre képesek.

2010. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Pl. ma este is egy 6 fős mosdatlan, részeg cigány társaság ordibált artikulálatlanul a busz hátsó felében. Menekült előre mindenki.

Ez csak a mai tapasztalatom, de ahol én lakom, MINDEN napra jut egy-két ilyen sztori. Na mondjuk ezért!

2010. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
98%
4. vagyok. Én sajnálom, de valahogy nem tudom elfogadni ezt az ordítozó, soktagú, és unszimpatikus családot az utcánkban. Pedig nem tehetek mást, mert nem rakathatom ki őket innen. De azért az mindennek a teteje, hogy abban a házban a 8 lakásból 4-en már kint van az eladó tábla... :( (ez gondolom jelez valamit).
2010. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem akinek van "tapasztalata" ez ügyben,az jól tudja a választ.Egyre több incidenst hallok emberektől,hogy itt-ott támadják meg őket,egyre agresszívabbak,katasztrofális a helyzet.Itt most már tényleg jó lenne ha történne valami,mert ez nem állapot.
2010. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
98%

Pár ok:

1. A mi pénzünkön élnek.

2. Undorodnak a munkától.

3. Akárhányszor lemegyek az utcára, nincs alkalom, hogy ne találkoznék csoportokban gyülekező cigány tinédzserekkel.

4. Bunkók, unintelligensek, igénytelenek stb stb stb...

Engem nem érdekel a normális réteg, mert majd a normális után a következő ág ugyan olyan igénytelen lesz mint a többi putris, nem dolgozó szégyen nép.

2010. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!