Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom...

Az egyik legjobb barátom hazudott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú barátom Ádi. Szerintem lényegtelen hogy milyen ügyben, de hazudott nekem. Sejtettem egy dolgot, rákérdeztem, teljesen letagadta, még én voltam a hülye hogy ő nem ekkora féreg hogy olyan dolgokat tegyen. Másnap megtudtam hogy tényleg igaz amire gondoltam. Nem tudom mit tegyek.. Nagyon rosszul esett.. azon gondolkoztam hogy nem fogok neki esni, hogy megint hazudtál, hanem mivel múltkor csak interneten keresztül kérdeztem rá, így nem láttam az arcát, de ma rákérdezek személyesen.. úgy meglátom az arcán ha hazudik, ti mit gondoltok? Ki mit tenne ilyen helyzetbe?

18/L



2012. júl. 10. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik, ezen kár fennakadni.
2012. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

,,Létezik egy általános igazság: mindenki hazudik. A változó csak az, hogy miről." /Doktor House/


Ne ess neki, hiszen ő is ember. De egy ideig biztos nem lesztek jóban, legfeljebb felszínesen. Ahhoz, hogy az az igaz barátság visszaálljon az eredeti formájába (ha egyáltalán visszaáll), idő kell.


Hogy én mit tennék? Mérges volnék, hogy az igaz barátom hogy tehetett velem ilyet! Belesikítanék a párnámba, tombolnék, de aztán megnyugodnék, és így sóhajtanék: Már megint...de már megszoktam. A Biblia is kimondja, csalódni fogsz az emberekben, de akkor is bízz. De ez már mindenki maga dolga. De ez is egy kis igazság:


,,Kezdem belátni, hogy az embereket szeretni önzésből is kell, és haragudni rájuk csak nekünk lehet rosszabb, nem azoknak, akikre haragszunk." /Boncza Berta/

2012. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!