Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelmemnek a legjobb barátja, aki utál engem, hazudott rólam. Nem akar többé beszélni velem. Azt irja elmult ettől a szerelme KÖNYÖRGÖK SEGÍTSETEK!?

Figyelt kérdés

Azt írta emailben a Kedvesem, hogy megtudta a legj, én miket tettem ellene. És hogy emiatt már nem is szeret... de eddig szeretett, mindig mondta. tudom. És nem hajlandó felvenni a telefont, nem akar beszélni velem. teljesen összetört, pedig én nem ártottam neki, a barátja akiben iszonyúan bízik, ő csapta be.

Két dolgot mondott a barátja rólam, az elején azt irta a kedvesem hogy mindkettőt elhiszi, de aztán azt irta az egyiket elhiszi h nem tettem, de a másikat nem. és h emiatt csalódott bennem és már nem szeret, pedig szeretett, azt monjda.

MIT TEHETEK????


2011. júl. 20. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
közöld vele, hogy ha inkább a legjobb barátjának hisz, mint neked, akkor sosem szeretett téged. és hagyd a francba, ha van ilyen hülye, hogy ilyen könnyen az orránál lehet vezetni, nem lehet egy nagy észlény...
2011. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2011. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgy is kifog derülni hogy tényleg igazat mondtál !! Beszélj a barátjával,ha van rá lehetőséged.Próbáld meg lebuktatni vagy bizonyítékot szerezni.
2011. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem is a legjobb barátja
2011. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először is részesítsd a legjobb barátját egy kis leosztásban, majd ha ez sem használ, akkor bérelj fel néhány kopaszt, hogy rendezzék le, bosszúból. Ha a barátod ennyire ostoba, hogy elhisz minden badarságot, annak ellenére, hogy te mennyire tepersz érte, akkor nem szeret téged, és ez csak kifogás, hogy véget vessen a kapcsolatotoknak. Próbálj úgy tenni, mintha ez téged hidegen hagyna, ha valóban érdekled, keresni fog, ha nem akkor sajnos igazam volt....
2011. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg tettél ellene valamit és most fél a szád hogy kiderült
2011. aug. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudom, hogy pontosan mivel is vádolt meg, így csak a sötétben tapogatózom. Valamint azt sem írtad, hogy Te, az exed és a barátja milyen neműek vagytok? Fontos tényezők, így még a féltékenység is szóba jöhet...

Annyi viszont tuti, ahogy az előttem szólók is írták, ha ilyen gyorsan ki lehetett ábrándítani belőled a párodat, akkor sosem szeretett igazán. De ennél talán még nagyobb gáz, hogy még csak nem is bízott benned. Ennyi. Próbáld meg elfelejteni.

2011. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!