Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonosz a fél...

Miért ilyen gonosz a fél emberiség, hogy szándékosan pusztítja a természetet?

Figyelt kérdés
Én nemértem őket.
2012. júl. 10. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki bővebben, kérlek. Szerintem nem csak a fele pusztítja, hanem szinte az egész emberiség. Egy része meg haszonélvezője mindennek.
2012. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A lényeg,hogy passzióból,meg lelketlen gonoszságból,meg haszonlesésből ölik halomra az állatokat,és vágják ki a fákat,stb,stb.......
2012. júl. 10. 19:36
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezért kértem, hogy fejtsd ki. Gondolom, te is eszel állatokat, illetve használsz olyan dolgokat, amihez pusztítani kell a természetet. Passzióbol szerintem igen kevesen pusztítják!
2012. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem eszem állatokat,és nem biztos,hogy érted a kérdésemet.
2012. júl. 10. 19:44
 5/23 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy értem a kérdésedet! Csak arra lennék kiváncsi, hogy konkrétan mire gondolsz.
2012. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A világon nincs olyan, hogy jó és gonosz. Definiáld már ezt a két fogalmat.


Másrészt pedig nem azért öljük le az állatokat, mert gonoszak vagyunk, hanem, mert kell az élelem. Nem viccből tenyésztjük őket. Az állatok is megeszik egymást.

A fákat sem viccből vágják ki. Millióegy dolog készül fából. Ezeket a normálisabb helyeken nem tarvágással vágják, vagy ha igen akkor meg visszaültetik.

2012. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nézd!Ha nem ismered a gonosz szó jelentését,akkor miért írsz választ erre a kérdésre?Elsősorban nem a vágóhidakra gondoltam,bár ami ottmegy az is gyalázat.Azokra célzok akik pl. megölik az elefántokat az agyarukért,és ilyen jellegű kegyetlen dolgokra.Mert rengeteg az értelmetlen pusztítás.Sok esetben a fákat sem pótolják csemetékkel,de ha mégis,akkor is csak min30 év múlva lesz belőlle valami.....Arra hivatkozni,hogy az állatok is megeszik egymást,inkább nem is írok semmit,mert kitiltanak az oldalról....Az állatkínzás,és folyók,tengerek szennyezése is rendbenvan?Ezenfelül még sok-sok környezetszennyezés kivédhető lenne ugyebár....de nembaj....MINDENKINEK SAJÁT PLÁZÁT!
2012. júl. 10. 20:43
 8/23 A kérdező kommentje:
Meddő....
2012. júl. 10. 20:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Mert megtehetjük.Kb ennyi.
2012. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem meddő, te nem véleményeket vársz, hanem szeretnéd, hogy megerősítsenek téged!
2012. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!