Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Gonosz" vagyok azért, hogy...

"Gonosz" vagyok azért, hogy azt várom, hogy kipusztuljon az emberiség?

Figyelt kérdés
Vagy beteges? Nagyon furán néznek rám az emberek ha ilyen téma van, mert én tényleg örülök neki, hogy elpusztul egy ilyen aberrált, beteg, gonosz, önpusztító pazarló faj mint az emberi. Mindennap az jár a fejembe, hogy milyen jó lesz majd pár évtized múlva nézni a sok marhát, ahogy elképedve nézi, hogy mit tett azzal a bolygóval, ami életet adott neki.
2011. aug. 27. 13:51
1 2 3
 1/25 Walk With Me ***** válasza:

Nem az a megoldás, hogy gyűlölködünk, hanem hogy példát mutatunk. A többi "aberrált, beteg, gonosz, önpusztító pazarló" egyed példát vehet arról, hogy Te milyen helyesen élsz?


Az emberiség Isteni szinten van, csak erre rá kéne jönnie. Nem a pénznek kéne irányítania mindent, és máris egy fokkal jobb lenne a világ.

2011. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
kezd magaddal az emberiség elpusztítását.
2011. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én nem gyűlölködöm. Hiszem az önzetlen tiszta szeretetben. A probléma az, hogy sok-sok más ember egyáltalán nem. Szennyezik a környezetet, ölik egymást, megerőszakolják a nőket, és már az a divat, hogy pusztán viccből teszik tönkre/alázzák meg a másik embert. Lehet vannak jó emberek, de ez kevés. Egyébként is...Afrikában, Ázsiában milliók éheznek, szomjaznak...vagy a diktátorok lövetik a civileket, csak úgy...rendszabályozás jogcímen. Pusztulnunk kell. Jobb lesz a Földnek is, és nekünk is. A pénz, és bizonyos emberek, média tönkretettek mindent. Pedig csak szeretni kellett volna egymást, és boldogan élni, együtt, de ez már képtelenség lett. Persze még nincs 2012. december, de nem hiszek a csodákban, pedig már csak az segítene. :)
2011. aug. 27. 14:01
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem gonosz vagy, csak azt hiszed jobban érted a dolgokat mint a "sok marha" (lehet így is van, nem ismerlek) viszont enne ellenére igazából te is csak ujjal mutogatsz ahelyett hogy lépnél valamit...
2011. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
13:54: Köszönöm a tökéletes példát arra, hogy miért örülök annak, hogy kipusztulunk. :)
2011. aug. 27. 14:02
 6/25 anonim ***** válasza:

Ja meg álszentnek is tűnsz:

emlegeted az önzetlen szeretet aztán te teszel fel olyan kérdést amiben virít hogy nem szereted az emberiséget...

2011. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
14:02: Vicces vagy, sikerült egy mondaton belül ellenmondásba keveredned. Azt mondod nem ismersz, de ujjal mutogatok, ahelyett, hogy csinálnék valamit. DE nem ismersz. :) Logika. Egyébként is csak akkor lenne értelme csinálni valamit, ha összefognánk...egyénként semmi esélye befolyásolni, vagy megállítani ezt a folyamatot, senkinek se. Egyébként is, hogy elkerüljük a civilizációnk pusztulását, legalább 3-4 milliárd fős "népesség" vesztésre lenne szükség. Most, azonnal.
2011. aug. 27. 14:06
 8/25 A kérdező kommentje:
Te teljesen hülye vagy, menj már innen. Iq negatívként egyáltalán minek vagy ebben a témakörben? Szeret-Utál. Ennyire vagy te is képes. Tudod ez egy kicsit bonyolultabb annál ahogy te gondolod. Egyénenként mindenkivel próbálok a legjobban bánni, a legjobbat megadni, segíteni neki, legőszintébb lenni, de ettől függetlenül nem szeretem az emberi fajt, és az emberiséget.
2011. aug. 27. 14:08
 9/25 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem mondta senki, hogy én más vagyok. Sajnos néha belőlem is előjön az emberi mivoltom. Lásd előző válaszom.
2011. aug. 27. 14:12
 10/25 anonim ***** válasza:

Látom a logika vesszőparipád... Hát ahogy a példa mutatja nem a logika irányítja a világot, hanem a világ a logikát...


Nem ismerlek de sehol nem utalsz egy picit sem arra hogy mozdítanád a kisujjad hogy egy szebb világban éljenek a szeretteid...


A hozzáállásodal van némi baj:

mindenki azt hiszi hogy néhány ember nem elég a világ megváltoztatásához.

Ha történelmet megnézed igaázból mindig csak néhány ember volt aki milliókat irányított.

Hitler, Mussolini, Lenin, Sztálin egyedül jutottak oda, ahova akartak. Nem ezrek összefogásával. Egyedül képesek voltak felvergődni hogy a történelmet írhassák...Hatottak az emberekre, építették a hatalmukat.


Erre itt vagy te, jössz hogy "jajj de szar a világ megyünk tönkre a faxba.." ahelyett hogy valamit CSINÁLNÁL a nyavajgás helyett. Reklamálni, panaszkodni azt tudsz. Gratulálok, nekem nem megy, te ebben jobb vagy nálam.


Kérdezem én ki a jobb: aki marha és a saját pusztulását okozza mert nem veszi észre,

vagy az aki látja mi a baj de ölbe tett kézzel nézi végig (pontosabban GYK-n kipanaszolva a kínját).

2011. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!