Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a dolog csak engem szomorít...

Ez a dolog csak engem szomorít el?

Figyelt kérdés
Tegnap /kukanap/ kitettem a kuka tetejére egy szinte új /egyszer volt rajtam/ szép nyári fonott, bokapántos szandált, mert nekem kicsi lett. A függöny mögül lestem a kukásokat. Mielőtt kiöntötték a kukánkat, a szandált a földre tette a kukás, majd a kuka kiöntése után belehajította a szemét közé. Kicsit megfájdult a szivem.

2012. júl. 11. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából a kukásnak az a dolga hogy a szemetet berámolja :S

Ha azt szeretnéd hogy hasznát vegye valaki a ruhának/cipőnek legközelebb vidd el bevásárláskor a szupermarketbe. Ott szokott lenni ilyen használt ruhagyűjtő konténer. Elvileg az abba tett ruhaneműket eljuttatják a rászorulóknak.

Esetleg tedd fel valami hirdetési oldalra 0Ft+postaköltségért.

2012. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne viccelj! Még én mászkáljak egy pár cipővel, amit ingyen adok? Azt hittem a kukás örül majd neki. De hülye voltam, hogy ezt feltételeztem.
2012. júl. 11. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg te voltál eltévedve, a kukás a munkáját végezte, és van egy olyan gyanúm, hogy a csini fonott szandálok amúgy se épp állnának túl jól munka közben a kukás férfiakon:D

Ha azt akarod, hogy valaki hasznát vegye a holmidnak add le adományboltokban vagy a vöröskerszetnek. És hát igen, az adományozásnak tényleg része, hogy fel kell kelni és ki kell menni a lakásból, hogy leadd a holmit... Én is lusta vagyok, te azért tényleg túlteszel rajtam, hogy ezen felháborodsz:D

2012. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A kukás nem koldus ! Miért örült volna neki? Rendes dolgozó ember, akinek van pénze vásárolni. Sőt, ha jól tudom nem is keresnek rosszul. Nem kell lenézni őket!
2012. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Kukába/kukára/kuka közelébe olyan dolgokat raknak, amik kidobásra kerülnek, és a kukásoknak az a dolguk, hogy a szemetet elvigyék, nem pedig a még jó holmik kiválogatása és elajándékozása.

Amikor olvastam ezt, azt sem tudtam, hogy sírjak-e kínomban vagy nevessek.

[link]

2012. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Interneten valamelyik oldalra felrakhattad volna eladni.
2012. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tilos guberálniuk, el se vehette volna. És tényleg nem keresnek rosszul.

Ne ájulj még el a saját jóságodtól, semmit sem csináltál. :)

2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kukások nálunk cigányok. Egyáltalán nm nézem le őket, de tudom, hogy általában népes családjuk van, sok a nő is a családban. Az nem igaz, hogy nem vihette volna haza valamelyik. Új, szép szandálról van szó, nem pedig holmi viseltes csoszogóról. Máskor egyszerűen beleteszem a szemétbe és huss! Mehet az aprítóba.
2012. júl. 11. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
IQ-fighter
2012. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!