Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátnőm azért sértődött...

Egy barátnőm azért sértődött meg rám mert egy másik osztálytársammal (akit utál) akarok sátorozni. Megéri visszakönyörögni?

Figyelt kérdés

Ma sátorozni akarok egy osztálytársammal amit egy másik barátnőm nem tolerál igazán. Totál besértődött h én minek sátorozok azzal a csajjal. Nem válaszol az SMS-eimre, facebookból kilép ha látja h fenn vok, nem veszi fel a mobilt és nincs otthon szóval még át se tok hozzájuk menni. Am az a lány akivel sátorozni fogok (mert megígértem neki) sosem ártott a besértődött barátnőmnek. De am megkérdeztem ezt a barátnőmet h akar-e velünk sátorozni erre ő: Én biztos be nem mászok a szutykos sátrába de ha te igen akkor elfeledheted hogy veled barátkoztam.


Most nem tom h megéri-e visszasírni őt... Szerinted?


2012. júl. 11. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
nők...
2012. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocs de csak NORMÁLIS válaszokat szeretnék...

férfiak...

2012. júl. 11. 12:44
 3/8 anonim válasza:
nekem is vannak ilyen barátnőim.nem éri meg visszasírni, sátorozz egy jót a másik barátnőddel, vagy egész este ezen akarsz agyalni? hagyjad! ha ő ilyen hülye (már bocsánat) hogy ez miatt összeveszik veled, akkor ő nem is igaz barátnő. meglátod hamarosan ő fog bocsánatot kérni,akkor békülj ki vele, de most ne hogy, már te könyörögj neki.... (ez az én véleményem)
2012. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii am oks de lehet h ebből a sátorozásból nem lesz semmi mert már csepereg itt :(
2012. júl. 11. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:

már nem azért de ilyenen az iskoláskorú fiúk is össze szoktak veszni


kérdező, azért szerintem emiatt nem érdemes ejteni a barátnődet. a ti korotokban még mindenki minden lényegtelen dolgon megsértődik, amit később már észre se vesznek az emberek. én is ilyen voltam, szóval nem kioktatni akarlak, csak elmondani, hogy ilyen baromságok miatt nem érdemes haragot tartani. Ha vége a sátorozásnak, várj pár napot, amíg kisértődik, aztán hívd el őt is valamilyen közös programra.

2012. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
még mindig nem sértődött ki...
2012. júl. 15. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
El kellene döntened, hogy melyikük mennyire fontos a számodra. Tekintsd át az eddigi viszonyotokat, hogy hány éve vagytok barátnők, mennyire ismered a másik lányt, milyen viszonyban vagy vele, stb...
2012. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindkettő 3 éves korom óta barátnő és nagyon hozzámnőttek...
2012. aug. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!