Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért játssza a szőke nőt?...

Miért játssza a szőke nőt? Miért nem adja önmagát?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm nagyon okos, tényleg, jól tanul, versenyeket nyert, de az életben is ott van. Viszont ha fiúkkal beszélget, flörtöl, akkor még a legapróbb jelt se mutatja, hogy van esze; úgy beszél, mint egy szőke nő. És ez fura. Nem értem. Szégyelli az eszét? Mit tehetnék? Segíthetek neki?

17/L



2012. júl. 13. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egoja szerepet játszik. Hagyjad, értékes tapasztalatokat gyűjthet hidd el... :)
2012. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
játssza az eszét. A mai világban az a menő, ha valaki hülye.
2012. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zavarban van és ettől olyan.
2012. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy attól fél, majd egy fiúnak se kell, mert okos? Hiszen a fiúk megijednek az okos lányoktól, nem igaz?
2012. júl. 13. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
De azért. Ha divat hülyének lenni, akkor kinek kéne okosan?
2012. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban is megfigyelhető, hogy udvarláskor nem magukat adják, hanem megszínesednek.

A pasik is szeretnek villogni, kinek mi az udvarlási stílusa.

Valószínűleg tapasztalatlanságból Ő így reagál.

Esetleg szándékosan tesz így, nem üti le a feladott labdákat, szelídséggel, ártatlan naivsággal próbál hódítani.

Ahogy leírtam, már komolyan érdekel is: van e vele sikere?

Lehet, hogy nem is rossz taktika...

2012. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!