Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy pl Isztambulban...

Igaz az, hogy pl Isztambulban odavannak a szőke nőkért minden férfi?

Figyelt kérdés
nemrég azt hallottam, h régen rabolták arra felé a szőke nőket annyira oda voltak érte. ez tényleg igaz, h egy török pasinak a szőke nő jobban bejön? vagy eleve az európaiak jobban mint a sajátok? talán emiatt annyira rámenősek?:D

2012. máj. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy bejön:-)) - de aztán kimegy.
2012. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajmár.ch ><.
2012. máj. 31. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg igaz. Voltam Isztambulban, nagyon sokan udvarolnak vagy szépeket mondanak, de sohasem bántóan vagy megalázóan. Nekem nagyon pozitív tapasztalataim voltak és szeretnék valamikor újra visszamenni.
2012. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TijuMK ***** válasza:
100%

Igen a törököknek tetszenek a szőke nők mert arrafelé sötétebb hajú nők vannak. Ez olyan mint a svédeknél a fekete hajú pasik, a svéd nőknek jobban tetszenek mint a szőkék, legalábbis úgy hallottam.

Amúgy nem feltétlen azért rámenősek mert szőke a nő hanem mert a török nők sokkal visszafogottabbak mint az európaiak és nem engednek meg mindent azonnal férfiaknak. Egyik török barátom mesélte hogy a barátnője 2 hét után engedte meg hogy megfoghassa a kezét! Na ezzel szemben az európai nők (egy része) már az első randin csókolózik és nem csak a fiú kezét fogja meg.

2012. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÚrIsten! két hét után a kezét???!!! ilyet nem is gondoltam volna. ez többség nő ilyen ott? ennyire azért nem gondoltam volna, de hát azért fura egy dolog hogy ez ilyen közel ilyen dolgok még léteznek!
2012. jún. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!