Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt az a legnagyobb bántó...

Mi volt az a legnagyobb bántó dolog amit egy lány, vagy egy nő mondott nektek?

Figyelt kérdés
lányok is írhatnak akinek szintén lány szólt be de engem leginkább a fenti kérdés foglalkoztat... ja és persze leírhatjátok mit reagáltatok rá ha reagáltatok egyáltalán

2012. júl. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezt egy régi barátnőm mondta: "Te csak azért kellettél nekem hogy kihasználjalak, és féltékennyé tegyek egy srácot akit a világért sem tudok megszerezni" Amikor ezt mondta én kérdeztem tőle hogy akkor mi volt ez a nagy szerelem köztünk, de ő erre ezt mondta " Nem volt itt semmilyen nagy szerelem csak tudod kellett nekem valaki aki mellettem van és segít megoldani a problémáimat" Nem biztos hogy szó szerint ezeket mondta de én így emlékszem ezekre. Ez egy bántó sértő húzás volt tőle teljesen tönkretett engem lelkileg mert én fülig szerelmes voltam belé és boldognak éreztem magam vele, de hogy így a lelkembe tiport ilyen hirtelen amikor rajta kaptam hogy más sráccal smárol a buszmegállóba akkor ezzel jött. Ez az amit senkinek nem kívánok, ez egy pokolian rossz érzés.
2012. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áttudom érezni amit érzel :(
2012. júl. 14. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"A Bercinek* legalább 25 centis szerszáma van, szemben a te 18 centiddel."


*=nem valós név.

2012. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: volt egy fiú még ötödikes koromban, aki szerelmes volt belém, minden délután velem akart lenni, és én játszottam vele, mert meghatott, hogy őszinte volt, de nem szerettem viszont. És ő - természetesen - dicsekedett az egész évfolyamon, hogy én vagyok a barátnője. Ezen nagyon felhúztam magam, mert:

1. én nem szeretem őt

2. én nem vagyok senkié!!


És szegénynek dühömben ezt mondtam: ,,Úgy lógsz rajtam, mint egy pióca!"

Sose felejtem el azt a bánatos, kétségbeesett szegény arcot...ÓÓÓ. Megfogadtam, hogyha nem tetszik nekem valaki és nyíltan visszautasítom, kerülöm legalább egy ideig, nehogy reménykedjen. Jaj, szegényke!

18/L

2012. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!