Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyből támadjátok a fiúkat, akiknek nem jönnek be a kövér lányok, de ha egy lány válogat az meg természetes dolog? Mitől érzik a lányok többnek, magasabbrendűnek magukat? Nem kiábrándító?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert mostanában aki lány az már felsőbb rendű! Visszavágás a középkorért akció?
2012. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hole Hunter ***** válasza:
Egyrészt bántja az önérzetüket, másrészt azok is kövérnek érzik magukat, akik igen messze állnak tőle. Szokj hozzá! :)
2012. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert teljesen mindegy, hogy valaki szép e vagy csúnya akkor is jópasi/jócsaj kell neki, ezért vannak sokan egyedül.
2012. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lassan ott tartunk hogy a neved K U SS
2012. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Mert mindig a nő választ.


Egyébiránt, ha a nő válogat azt nem olyan tapló stílusban teszi, mint az itteni szellemóriás férfiaknak nevezett egyének, hogy "disznót nem viszek az ágyamba" és hasonlók. Mi ezt sokkal kulturáltabban tudjuk csinálni. Ha ti is képesek lennétek moderálni magatokat, akkor nektek is lehetne.


24/N

2012. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 15:53


Én sosem beszéltem így lányokról, de rólam már elég csúnyán beszéltek, szóval nem értem mitől hiszik azt, hogy ők jobbak nálam, a lányok közt is sok az aljas, buta.

2012. máj. 28. 16:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Aljas, buta nőt meg minek akarsz megdugni?

Érdekes, én sosem bántam így senkivel és senki nem bánt így velem, nyilvánvaló tény ezek szerint, hogy másik bolygóról érkeztem..

2012. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hat nem tudom hogy kene irnom de akikets te leirtal az valoban a lanyok jo 70%,akik telleg tokeleteset akarnak,en olyan velemenyen vagyok hogy mindenki(ha mar igy kinezetre megyunk)olyannal legyen akivel egy kicsit osszeillenek pl:egy nagymellu,szoke lany egy izomagyuval vagy egy olyan lany akin vn egy kis felesleg egy ugyanien fiuval,nem tudom nekem ez a velemenyem es szerencsesnek erzem magam mrt sem en sem a baratnoim nm ienek. 14L
2012. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

ma 16:26


én is így gondolom. Vékony fiúként vékony lánnyal tudnám magam elképzelni.

2012. máj. 28. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a lányoknak sem mindegy kivel dugnak. Így szép fickósan mondva.
2012. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!