Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és szeretnék...

Varkoly Soma kérdése:

14 éves vagyok és szeretnék anyáéknak segíteni a pénzszerzésben viszont nem náluk dologozok mert ha onnan kapok fizetést akkor nem lesz könnyebb nekik?

Figyelt kérdés
tudtok valami jó melót gyerekek részére miskolcon?
2012. júl. 16. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Nagyon aranyos vagy! :) De most az a legfontosabb, hogy tanulh, azért, hogy egyszer pénzt kereshess! De mondjuj sétáltathatnál délutánonként kutyusokat vagy felolvashatnál mondjuk egy idõs néninek/bácsinak, nem is tudom.
2013. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. ennyi idős voltam én is,amikor kitaláltam, hogy dolgozni akarok... Most 17 vagyok ééés pár napja vettek csak fel valahova előtte sajnos semmit nem találtam. Persze kutyasétáltatással, meg nyáron autómosással lehet próbálkozni, de alig van rá esély.
2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!