Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ŐSZINTÉN, ha...

Ti mit szólnátok ŐSZINTÉN, ha a fiatok bejelentené, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Azért a fiatok, mert szerintem a fiúkat jobban elítélik, meg mert róluk szólt az a kérdés, ami az enyémet ihlette.

Biztos volt már ilyen kérdés GyK-n, de - és ezért is hangsúlyoztam -, most őszintén, a helyzetet valóban elképzelve, magad elé képzelve az X évvel későbbi önmagadat (ha még jóval fiatalabb vagy) válaszoljatok, mert erre a kérdésre vagy az a válasz jön, hogy "kitagadnám", vagy az, hogy "nem zavarna", de időnként mindkettőt olyan odavetett szokvány-megjegyzésnek érzem.


A kérdésnél, amit már említettem egy ilyen válasz volt, a kérdést egy meleg tette fel, hogy mit mondjon a szüleinek. Az egyik válasz:

"Én biztos kitagadnám a fiam, ha azzal állna elő, hogy más fiúk péniszét izgatja a szájával, majd azokat érzékien az ánuszába is engedi. Gusztustalan féreg. "


Most komolyan? A válaszoló csak vagány akar lenni, vagy tényleg így gondolhatja? Én hetero vagyok, de butának tartom az így gondolkodó heterókat. Most én lennék a furcsa?


Legyetek szívesek kort és nemet írjatok, és természetesen heterók válaszát várom.


2012. júl. 17. 02:04
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
91%
Hát a szülői szeretet feltétel nélküli. Nem mondom hogy örülnék neki,vagy hogy nem próbálnám kicsit megváltoztatni,de szerintem el tudnám fogadni így is a nemlétező fiamat.
2012. júl. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:

Szerintem ez hogy a fiúkat jobban elítélik ez nem teljesen így van :D


Csak szerintem egy csávótól többször hallod hogy melegre mondja hogy hülye b*zi stb... mint csajra. Ennek elégé szexuális okai vannak.. Normálisabb csajok meg nem szokták így kifejteni véleményüket.

2012. júl. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
29%
Tüzijáték,tapsvihar.
2012. júl. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 2 választ, bár végül is az első volt az, amire tényleg kíváncsi voltam. Várnék még sok választ, de köszönöm! Második, lehet, hogy igazad van!
2012. júl. 17. 02:43
 5/34 anonim válasza:
44%

Én nem tudnám elviselni.. Valószínűleg ideg összeroppanást kapnék és teljesen összeomlanék. Azzal a gyerek nem csak magára hozna szégyent de még rám is.

Ha ilyesmi kitudódna 100% hogy új életet kezdenék és az alkoholba menekülnék, vagy hasonló. Ez szerintem minden apa rémálma.

Szerinted ez teljesen normális dolog lenne?

Szerintem egyáltalán nem lenne helyénvaló.

Az azonos neműek taszítják egymást, a különböző neműek pedig vonzzák. Ez így lett kitalálva, nem fordítva.

17/F

2012. júl. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
45%

Én biztos kitagadnám a fiam, ha azzal állna elő, hogy más fiúk péniszét izgatja a szájával, majd azokat érzékien az ánuszába is engedi.


Énis vhogy így gondolom,nemvolt kedvem megfogalmazni,de tömören ennyi.

2012. júl. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, az o elete, nem attol lesz valaki romlott alak hogy a sajat nemehez vonzodik.
2012. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
16%
Örökbeadnám.
2012. júl. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Először is: MINDENKIT felpontoztam, aki a kérdésre válaszolt, azt is, aki megdöbbentett, azt is, akit esetleg butának tartok, azt is, akivel nem értek egyet, mert véleménynyilvánító kérdésnél nincs helyes válasz. Ezt pár kérdezőnek ajánlanám figyelmébe.


Az én véleményem: én teljesen elfogadnám.


Szégyen? Az én barátaim intelligensek.


"Szerinted ez teljesen normális dolog lenne? "

Ez túl nehéz kérdés. Milyen értelemben normális? Erről sokat lehetne vitatkozni, hogy most normális-e, avagy sem, de úgy gondolom, ha már ott tartanánk, hogy a gyerekem bevallja, hogy meleg, rohadtul azt sz*rnám le, hogy normális-e. Értem én, mért kérded, csak félek, hogy ha erre válaszolok, átmegyünk filozófiai vitába, és én most maradnék a témánál.


Azért meglep, hogy tényleg léteznek ilyen őszinte válaszok. Azt gondoltam - azt vártam? -, az ember a saját gyerekének elnéz dolgokat, akkor is, ha másoknak kevésbé, és hát én úgy gondolom, a fiadat kötelességed támogatni, hacsak nem egy vérengző láncfűrészes gyilkos, de azért akkor is vihetsz egy sajttálat neki a börtönbe. De amíg nem bánt másokat... na megint kezdünk olyasmibe átmenni, hogy félek, elterelődik a szó,és nagyon maradnék a fő témánál.


Azt hittem, eza kitagadás dolog manapság már nem is létezik, csak mint szó megmaradt. Naiv lehetek.

2012. júl. 17. 03:08
 10/34 A kérdező kommentje:
Ja, az utolsó válaszoló kivételt képez a felpontozás alól, őt lepontoztam, mert az ilyen egyszavas válaszokról sosem tudom eldönteni, hogy gúny-e, vagy komoly, és nem reszortom eldönteni, én tudtam gépelni, akkor egy mondat neked is belefér. Mindenki másét köszönöm szépen, örülnék még sok továbbinak!
2012. júl. 17. 03:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!