Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerettetek már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerettetek már bele meleg srácba?

Figyelt kérdés
Elmondtátok neki, vagy mi lett a vége?
2012. júl. 16. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen én szerettem bele de aztán kiderült h nem meleg hanem biszex és most 4 hónapja járunk:D 17/L
2012. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el neki,de valahogy sikerül mindig összehoznom úgy a dolgokat,közhely ide vagy oda,hogy aki nekem tetszik,az vagy egy bunkó,vagy másik kontinensen lakik,vagy pedig meleg. Nem hittem volna,hogy ez velem megtörténik,pedig de. Még a bunkó az elmegy,mert sok van. Nem lehet minden helyes srác az én szomszédom,ez is oké. Na de hogy úgy beleválogassak,hogy pont egy meleg srác tetszik meg...(de tényleg az ideálom volt,minden téren) Igazából úgy tudtam meg,hogy először csak barátként kezeltem,mert "hátha" úgy jobban észrevesz,és akkor mondta,egy megnyilvánulása megmagyarázásaképp,hogy mi is a helyzet... Hát... csak zavartan mosolyogtam. Azóta elköltöztünk onnan,ezért nem is beszélünk már annyit,nem azért,mert meleg,és nem is zavart volna a dolog,ha egy meleggel haverkodom,de azért kicsit szíven ütött.:S
2012. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mindig is messziről elkerültem őket.
2012. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, de hetero lányba igen, az gondolom ugyanolyan a kérdés szempontjából.és nem mondtam el neki, mert egyik legjobb barátnőm és megveti az ilyeneket. semmi nem lett a vége, azóta is jóban vagyunk. 21L
2012. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
miért?ha igen akkor melegnek adod ki magad a csajok előtt?:D
2012. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, igen. Ne mondtam el neki, nem is fogom. Barátok vagyunk, azok is maradunk.
2012. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!