Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek osztálytársaknak,...

Szerintetek osztálytársaknak, iskolatársaknak mi okuk lehet rá, hogy ne válaszoljanak nekem facebookon?

Figyelt kérdés
Mióta nyáriszünet van főleg azóta teszik ezt. Csak nem értem miért, amikor nem vagyok bunkó se velük meg ilyenek.
2012. júl. 19. 11:34
 1/6 anonim válasza:
ők a bunkók akkor.
2012. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pucuka002 válasza:

Ne foglalkozz velük. Keress új barátokat. De komolyan ne foglalkozz velük. Mutasd meg,hogy neked vannak más barátaid.

Ne írj rájuk,így majd azt hiszik nem törődsz velük. Barátkozz! :)

2012. júl. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mint írtad is.Nyáriszünet van,nem ülnek a gép előtt.
2012. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De gép előtt ülnek, akkor írok nekik ha fent vannak gépről chaten.
2012. júl. 19. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, h fentvan chaten nem bizti, h a gép előtt kuksol... Van akiknél megy a gép egész nap csakúgy...
2012. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha én egész nap kockulok akkor nekem meg van nyitva a facebook. Csak közbe skypon/steamen beszélek és játszok vagy Xboxozok. Aki fent van facebookon nem biztos hogy facebook függő. Én nem tudom még azt se elképzelni hogy valaki 10 percnél tovább bámulja a facebookot és semmi mást ne csináljon.
2012. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!