Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nm jövök be az osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nm jövök be az osztálytársaknak? 173 cm vagyok 14 éves szőke váligérő hajam van sportos alak kék szemek,85-as melltrató . Vagy hogy tudnék elkápráztatni egy 15 éves fiut? Normális válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak azok az osztálytársaid érdekelnek, akik jól néznek ki, nekik meg lehet h éppen más lány jön be.
2011. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az arc a fontos, lehetsz akármilyen magas, lehet akár mekkora melled ha nem szép az arcod.

Nem mondom hogy csúnya vagy mert képet nem láttam rólad.

2011. szept. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán próbálkozz az idősebb korosztálynál, a 15 évesek még lehet nem túlzottan értékelik a szőke, kék szemet, meg a nagy melleket, mert még el vannak a matchboxokkal és fogalmuk sincs mire is szolgálna az a kukac a gatyájukban. Azért kiváncsi vagyok 14 évesen 85-ös mellekre. A 15 éves hülyegyerekekkel szemben engem érdekelne. Küldhetsz képet róluk. :) 22F
2011. szept. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem,nem csunya az arcom az egyetlen dolog ami talán elriaszthat valakit az a fogszabályzom ami mellesleg fehér, így nem látszik csak egész gözelröl.tudnátok segiteni, hogy szolitsam meg a fiut(15) vagy hogy kezdjek el vele beszélgetni?
2011. szept. 11. 08:07
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Pfff...

Ez a "85-as" micsoda? 85A = 85 cm a mellkasod kerülete a melled alatt, ami alig van.

Tehát nem vagy épp egy törékeny nádszál kisasszony, az biztos, de elkeseríteném az egyik hozzászólót, ettől még lehet kicsi a melle.


Kedves kérdező, az a gáz, az osztálytársakkal, hogy nem csak a külsődet látják, hanem azt is, hogy mennyire vagy okos, kedves, vicces, vonzó személyiség, vagy mennyire nem. Egy idő után a szőke haj, kék szem lesz az, ami a legkevésbé számít, mivel egyre jobban megismeritek egymást.


Netán próbálkozz több hangsúlyt helyezni az eszedre és a személyiségedre, és úgy elkápráztatni, mert ezek szerint a külsőddel nem sikerült.

2011. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
173cm 62kg vagyok,igen lehet hogy épp nm vagyok valami vézna de elég jo tanulo vagyok és viszonylag elég sok barátom van..
2011. szept. 11. 08:40
 7/10 qaswe válasza:
vagy az is lehetséges, hogy egyszerűen tapló vagy, vagy csak nem illesz bele abba a katyvaszba amit "trendinek" gondolnak. a másik lehetőség: menj oda a sráchoz,és egyértelmű jeleket mutass neki afelől, hogy tetszik. lehet hogy csak félénk kicsit, de ennyi információ alapján persze nem lehet sokmindet mondani.25/F
2011. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem még kicsit várj úgy 2-3 évet addig is fejlődsz,nőiesedsz
2011. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hìzz meg!
2012. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 const válasza:
A leírásból nem derült ki, hogy te fiú vagy lány lennél. 85ös melltartó még semmit sem jelent, nekem is az a méretem. F 33
2013. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!