Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolcon veszélyes egy Emo-nak?

Miskolcon veszélyes egy Emo-nak?

Figyelt kérdés

Emo akarok lenni minden féle képen, csak tudni akarom, hogy mire számíthatok, mivel miskolcra járok suliba. Akár meg is verhetnek?

15/l


2012. júl. 19. 22:40
 1/7 gelazso ***** válasza:
25%
szerintem már mindenkinek veszélyes miskolc ha rossz idöben rossz helyen vagy
2012. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Emok bárhol ellenszenvet váltanak ki az emberekből nem kell ahhoz Miskolcon lenni. De most hogy ott hogy viselnének azt nem tudom nem arra valósi vagyok.
2012. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy emos ugye vagdossa az ereit, ezért gondolom mazochista is szóval csak élvezi ha megverik...de gondolom te csak emos külsőt akarsz ami meg már rég nem divat.
2012. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én nem vagdosom magam, és nem is áll szándékomba, és nem a divat miatt csinálom.
2012. júl. 20. 07:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek akarsz emo lenni?Ne azt mond, hogy az igazi mondanivalója miatt mert egy másik kérdésben még maguk az emok sem tudták megmondani mi az értelme.
2012. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Half emo vagyok most de én az öltözködésemmel is ki akarom mutatni.
2012. júl. 20. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Miskolci vagyok. A cigányok meg a kopaszok tuti megtalálnak és megvernek.

A cigányok miatt mondom, hogy az Avason meg a Vasgyár környékén ne mászkálj egyedül.

Amúgy le se sz*runk, már bocs.

2012. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!