Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az USA-ban is vannak annyian...

Az USA-ban is vannak annyian az Európa-mániások, mint Európában az USA-mániások?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak bizony.


Például azt tartják ízléses gazdag embernek akinek európai autója van.


A német kocsikról az átlag amerikai így gondolkodik:"áhh nekem ilyen sosem lesz".


Vannak Európa mániásak és igen vannak akik szívesebben emigrálnának Európába.Az amerikai embereknek Európa mássága , idegensége vonzó számukra ahogy nekünk az USA.

2012. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak, sőt, rengetegen Ausztráliáért vannak ott megőrülve...
2012. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes mert rengeteg Amerikai emberrel beszélgetek neten minden nap, sokan szokták azt is megkérdezni, hogy Európa az egy földrész vagy ország? Fogalmuk nincs róla. Ez mondjuk nekem marha fura, mert ilyen kérdés egyetemet végzett emberektől...hát mit mondjak...

Európa mániással még nem találkoztam. A legtöbben büszkék rá hogy Amerikaiak, és szeretik Amerikát, nem érdekli őket igazán más. Én ezt látom.

2012. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

ma 18:05


Most nem azért, de miért kellene tudniuk? Tudom, hogy műveltség, meg minden, de ha belegondolsz az USA kétszer akkora ország, mint az egész európai kontinens! Ráadásul ők a világ urai.

2012. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Azért annyira nem fura, ők abban élik az életüket, hogy egy kontinens egy ország, és azon belül vannak államok.
2012. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!