Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit jelent az, ha...

Szerintetek mit jelent az, ha álmomban megjelenik nekem Clint Eastwood és azt kérdezi hogy mi az utolsó kérésem, és közben ugy érzem egy meg akarnak ölni? De ez nem vicc igaz hogy én most a barátnőm nevében írok de ő nagyon rosszul érezte magát..

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 05:26
 1/3 intrepid ***** válasza:
Pasihiány.
2012. júl. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is vannak fura álmaim. Szerintem ne nagyon foglalkozzon velük.

A legijesztőbb álmom az 14 éves korom körül volt és akkor számokkal álmodtam, aztán másnap emlékeztem párra belőle apának szóltam az álmomról és együtt nevettünk rajta. Napokon keresztül újra és újra előjöttek a számok egyre ijesztőbb és ijesztőbb formában aztán csupán poénból kitöltöttem egy lottószelvény azokkal a számokkal. Aztán, amikor nem sokkal ezután apukám mondta, hogy nyert a lottón picit megijedtem. Négyese lett, szerintem egyszerűen szerencse volt. Ha komolyan valami "jósló" képességeim lennének talán ötösünk lett volna. :D Szép is lenne! Egyébként rögtön a szelvény kitöltése után elmúltak a számos álmaim.


Többször üldöztek már álmomban, egyszer le akartam lőni valakit, voltam judo vezető is már, egyszer egy kínai templomban harcoltam majd kitekerték a nyakam, legalább kétszer "majdnem" belefulladtam a tengerbe holott versenyszerűen úsztam régebben, volt már tüdőrákom, sőt újra és újra álmodtam azt amikor elütöttek egy embert akiről minden alkalommal kiderült amikor felém nézett, hogy igazából én vagyok. Csapott már agyon villám, megrázott párszor az áram, eltörtem több csontomat is eltörtem már álmaimban. Rémálmaim közé sorolom az erotikus álmaimat is, mivel voltam már leszbikus, volt hogy magamat csókoltam meg és rengetegszer valami bizarr szörnyé alakul át az aktuális (férfi) partnerem az álmomban.


Édesanyám elvitt mindenféle pszichodokihoz, rengeteget beszélgettem velük a "szorongásomról" ami sosem volt igazából, gyógyszereket kipróbáltuk viszont az égvilágon semmit nem használtak. Hallottam mindenféle teóriát miszerint én egy elképesztő képességekkel megáldott jövőbelátó boszorkány vagyok, meg voltam már űrlény meg mindenféle varázslatos lény... Végül 22 éves koromban abbahagytuk az okok keresését és beletörődtünk. Minden alkalommal emlékszem az álmaimra (a jókra és a rosszakra is), van hogy zaklatott leszek tőlük, de ez elmúlik rövid időn belül. A párom is hozzászokott a gyerekeim is tisztában vannak azzal hogy van hogy a mama megijed az álmaitól. ha tényleg valami elképesztő képességekkel megáldott egyén lennék akkor talán lenne valami kapcsolat az álmaim között nem? De most komolyan mi köze egymáshoz annak hogy egy shaolin harcos vagyok meg hogy játszok egy jegesmedvével a sivatag közepén? Jókat lehet legalább nevetni az agyam bizarr szüleményein. :)

2012. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(4 év után)

Semmi gond, mi a Wounded Knee-i ostromnál harcoltunk 1973-ban a Lakoták oldalán Mr.Eastwooddal Dick Wilson meg az FBI ellen (álmomban).

Lottót én is álmodtam, elfelejtettem megtenni, és ki is jöttek. So what.

Álmondtam Alföldivel is, de ahhoz aztán tényleg semmi közöm nincs.

Meg persze Costnerrel.

2016. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!