Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te kihívnád a rendőrséget?

Te kihívnád a rendőrséget?

Figyelt kérdés

A házunk előtt áll egy Audi és elég hangosan szól belőle a zene és a benne ülő két 20 év körüli srác alig van magánál,a párom kiment szólni nekik és mondta,hogy valószínűleg annyira bedrogoztak,hogy azt sem tudják hogy hol vannak,mikor odament beszólt nekik a letekert ablakon, az egyik ránézett majd csak az ülésben hátradőlve bámult tovább maga elé, aztán mikor a párom megérintette úgy megijedt,hogy majdnem átugrott a másik ülésbe, aztán próbált értelmesen beszélni, de nem igazán sikerült,viszont megígérte,hogy 5 perc múlva elmennek csak összeszedik magukat, ez idő alatt a párom elment dolgozni és ezek még mindig itt vannak. (majdnem 1 órája)

Én nem fogok kimenni hozzájuk, de már zavar a zene is.(Másokat látszólag nem zavarja)

Szerintem nem lenne előnyös ha ezek ilyen állapotban útnak indulnának, mondjuk nem néznek ki úgy mint akik képesek lennének erre.



2012. júl. 26. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Hát, lehet, hogy inkább a mentőket. Ha nem bántanak senkit, akkor velük esetleg jobban járnak.
2012. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már elsőre rájuk hívtam volna a rendőröket!
2012. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy kihívnám, méghozzá azonnal!
2012. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

Micsoda rosszindulatúak vagytok.


Ez is csak irigységből , mert Audi és gazdag, szívassuk meg jól a gazdag parasztot.


Egy kolompot kellene a nyakatokba akasztani és ráírni hogy tipikus magyar mentalitás.


Szégyelljétek magatokat!Ebből látszik mennyire nem képes ez a nép összetartani ,ezért tart itt ahol.

2012. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
4! Nem azért hívnám ki, mert audi, hanem mert benne van két drogos, akik fogyasztás miatt büntethetők, ezt pedig állampolgári kötelesség jelenteni, vagy mi fene, főleg, ha a te házad előtt vannak, és zavarnak téged. De nem hittem, hogy ezt feltétlen meg kell indokolni, úgy gondoltam, logikusnak tűnik... -_-'
2012. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
A drog fogyasztása bűncselekménynek számít, a hangos zenebömböltetés pedig szabálysértésnek. Minden okod megvan rá, hogy kihívd a rendőrséget.
2012. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
50%
Le kell baszni nekik két nagy fülest és húzhatnak a sunyiba. Az ilyen szardarabokra elég csak ráijeszteni és már ott sincsenek.
2012. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy be vannak drogozva és a közlekedésben veszélyesek lehetnek. De lehet, hogy olyan állapotban vannak már, hogy sürgős orvosi ellátásra is szükségük van. Hívd a rendőröket, utána az ő felelősségük, hogy mentőt hívnak-e vagy ők veszik kezelésbe a fiúkat.
2012. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a mentőket hívd ki. Azt akarod hogy ilyen állapotban autót vezessenek!? De komolyan! Hívd ki a mentőket, ha kell ők majd értesítik a rendőrséget.
2012. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kihívtam a rendőröket, de addigra eltűntek a ház elől, viszont az utca végén megtalálták őket, csak a rendőrautó villogását látom,engem innentől nem érdekel:)
2012. júl. 26. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!