Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt valaki akit letiltotta...

Van itt valaki akit letiltottak a faceről vagy töröltek és olyan embertől akitől nem vártátok? Miért tiltott vagy törölt? Rákérdeztél amikor egy társaságba kerültetek? Az illetőn nem vettek észre valami furcsát? 24F

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 15:57
 1/3 Anowind válasza:

"Van itt valaki akit letiltottak a faceről vagy töröltek és olyan embertől akitől nem vártátok?"


Hooogyne lett volna. Kicsit gyanús volt pár hónappal később mikor semmit nem láttam tőle üzenőfalon, azóta sem tudom miért törölt ismerősei közül. De én meg nem kérdeztem...

2012. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja. Pont ma reggel... mert odaírtam a haverom meg a csaja szerelmes képe alá hogy "a két zsidó egymásra talált" persze csak viccnek szántam, de letiltott...
2012. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó az előző kérdést is én tettem fel! XDD Mind ketten tiltottak?
2012. júl. 30. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!