Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt valaki akit letiltotta...

Van itt valaki akit letiltottak a faceről vagy töröltek és olyan embertől akitől nem vártátok?

Figyelt kérdés
Miért tiltott vagy törölt? Rákérdeztél amikor egy társaságba kerültetek? Az illetőn nem vettek észre valami furcsát? 24F
2012. júl. 28. 15:12
 1/9 anonim válasza:

Engem már tíltott le lány facebookon, azért mert a barátja féltékeny volt rám, és megkérte őt.

26F

2012. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az az egy volt csak?
2012. júl. 28. 15:21
 3/9 anonim válasza:
Azt hiszem igen, de ő előtte szólt is h ezt fogja tenni (plusz minden más helyről is töröl). Nem nagyon szoktam nézni h kik az ismerőseim, nem igazán használom a facebookot amúgy sem, úgyhogy más esetről nem tudok.
2012. júl. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-3 éve egyik ismerősöm tiltott le, majd törölt msnről. Azért, mert összejött az exével, akit zavart, hogy a srác az én vállamon sírta ki magát szakításuk után, és féltékeny volt. Alaptalanul, ugyanis nekem akkor már 2-3 éve volt barátom.

3 hónapja pedig egy csaj ismerősöm törölt fészbúkról. Ő és a (mostmár ex) barátja egy társaságba jártunk. Szakításuk után a sráccal jóban lettem, folyton mellette voltam. Egyszer csak azt vettem észre, hogy a csaj eltűnt az ismerőseim közül (mondták, hogy van fent nála egy kép, amit nézzek meg - így derült ki, hogy tiltott). Fogalmam sincs, hogy miért törölt, hisz nekem 5 éve van barátom, a csaj egy másik srácért dobta a barátját, és én soha egy rossz szót nem szóltam rá. Dehát, ez van, nem ütött szíven. :) 3 hónapja is nem találkoztam vele, már nem jár közénk.

20/l

2012. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van. A mai napig nem tudom miért tette, még személyesen sem volt hajlandó megmagyarázni.
2012. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem tök gáz az ilyen!
2012. júl. 28. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy lány törölt annak idején messengerről. Őszintén szólva gőzöm sincs miért. Egyszer egy közös barátunk mondta, hogy most éppen beszélgetnek messengeren és így vettem észre a dolgot. Nem volt jó érzés. Pedig nem kezdtem ki vele, nem is akartam tőle semmit, csak barátok voltunk.
2012. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, pont ma... szerintme azért tiltott le mert odaírtam a szerelmes képük alá hogy "a két zsidó egymásra talált" pedig én csak viccnek szántam, ennyire azért már ismerhetett volna...
2012. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten tiltottak? XDD
2012. júl. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!