Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetosegem lenne menni a...

Lehetosegem lenne menni a balatonra, de nem tudok donteni?

Figyelt kérdés
Szivem szerint mennek, egy fiatalokbol allo csoporttal mennenk szorakozni, bulizni. De csak ugy nagyjabol ismerem oket, mondjuk vannak koztuk akikkel regebben joba voltam, de azota veluk megromlott a kapcsolatom, es ok jobban ismerik a tobbieket es felek, hogy kikozositenenek. Mellesleg nem nagyon tudok donteni, mert eleg szorongo vagyok.

2012. júl. 31. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Azt látni, hogy szorongó vagy!!! De minek ennyire ráparázni erre? Nem azért fognak kiközösíteni (ha ki fognak), mert másokkal megromlott a kapcsolatod, ahnem azért, mert ilyen bamba vagy és szorongó! ha hívtak bulizni, akkor valószínűleg nem akarnak kiközösíteni!!! Légy már kicsit határozottabb és érezd jól magad, verj ki minden ilyen hülyeséget a fejedből, mert az agyukra fogsz menni és EZÉRT fognak kiközösíteni...!!!
2012. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj!

Megismerkedhetsz új arcokkal és bulizhatsz kell ennél több?

Amúgy szerintem felesleges félni attól hogy kiközösítenek, mert akkor minek hívtak meg?

2012. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mindent ezerszer megrágok. Én az ilyen döntéseket úgy hidalom át, hogyha úgy döntök, hogy igen, mindig biztosítok visszautat. A te esetedben ez pl. kinézhetne úgy, hogy azt mondod, elmész, de nem tudod, meddig maradhatsz, mert otthon segíteni kell, vagy mit tudom én. Ha jól érzed magad, ott maradhatsz. Ha nem, akkor gyártasz valami kifogást, és annak ürügyén hazajössz, senkinek semmi köze hozzá. Nem kell elkötelezned magad.
2012. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj le, ha nem érzed jól magad, legfeljebb hazajössz.
2012. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!