Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy hülyén hangzik de...

Lehet hogy hülyén hangzik de nem tudom mit tegyek! Holnap megyek Balatonra és szerintem megfog jönni. Mit tegyek? Tampont nem szeretnék mert ahhoz kicsinek érzem magam. :s (13 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a betét meg ennyi erővel olyan mint a pelenka :D mi baj a tamponnal? nem műbré :)
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az orvosom meg mindenki azt mondta hogy az még túl korai..
2012. júl. 2. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsinek érzed magad?Ha már megjön,akkor már nem vagy tamponilag kicsi.Vagyis a tampon használatához.Hiszen pár év múlva is úgyis használnád nem?
2012. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de használnám!!!
2012. júl. 2. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg? Bár azt is tegyük hozzá,hogy fiú vagyok és nem vagyok otthon annyira a témában,csak józan(nak hitt) ész szerint írok.
2012. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát mindenki a környezetembe azt mondja hogy ez még túlságosan korai!!
2012. júl. 2. 18:09
 7/11 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan használhatsz tampont mert ez nincs korhoz kötve !! Én is 13 vagyok és én mindig azt használok !! :))
2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom:ss
2012. júl. 2. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Lazulj el, és próbálkozz minivel. Én sokáig nem mertem használni, de egyszer muszáj volt, mert nem volt nálam semmi és csak azt tudtak adni, és rájöttem, hogy nem para. Ráadásul normál volt, előtte meg még soha nem használtam.. És simán használhatod 13 évesen, ez ne tartson vissza. Sok szerencsét! :)
2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már asszem mindegy, de ha csak "szerinted meg fog jönni" akkor eszedbe ne jusson feltenni. Várd meg, amíg vérzel.
2012. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!